Domowe nagrywanie z Behringerem

7 października 2019, 09:00
więcej info: SoundTrade

Na przełomie października i listopada tego roku pojawią się w sprzedaży na polskim rynku atrakcyjne zestawy do domowego nagrywania firmy Behringer. Ta wchodząca w skład koncernu Music Tribe marka, szturmuje rynek coraz lepszymi rozwiązaniami. Tym razem mamy do wyboru trzy rodzaje zestawów, z których każdy zawiera właściwie wszystko, czego potrzeba do profesjonalnej produkcji muzyki i nagrywania dźwięku w domu. Różnią się między sobą interfejsami.

Podstawowy zestaw Voice Studio pozwala na nagranie w jakości studyjnej głosu, instrumentów i sygnału liniowego. Zawiera mikrofon pojemnościowy  C-1 i przedwzmacniacz lampowy MIC500USB z wbudowanym interfejsem USB / Audio. 

Najważniejsze cechy interfejsu to filtr dolnozaporowy, zasilanie Phantom 48V, przełącznik zmiany polaryzacji i PAD 20dB. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie przełączalnych charakterystyk brzmieniowych przedwzmacniacza przeznaczonych do gitar elektrycznych i akustycznych, klawiatur, gitar basowych, perkusji, wokalu i innych.

Urządzenie posiada wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy z kontrolą poziomu, funkcję direct monitor, która umożliwia bezpośredni odsłuch sygnału wejściowego oraz regulator czułości. Precyzyjny limiter na wyjściu zapobiega przesterowaniu sygnału.

Interfejs jest wyposażony w wejście mikrofonowe XLR, liniowe Jack oraz instrumentalne Jack. Posiada wyjście Direct Out, słuchawkowe oraz złącze USB.

Ponadto w zestawie znajduje się profesjonalny mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej z dużą membraną dla niezrównanej jakości dźwięku, uchwyt do statywu, przewód mikrofonowy oraz przewód USB.

[img:1]

 

Kolejnym zestawem od Behringera jest U-phoria Studio posiadający interfejs audio UMC2, z przedwzmacniaczem XENYX, mikrofon pojemnościowy C-1 a także słuchawki HPS5000. Oferuje wszystko, czego potrzeba do profesjonalnej produkcji muzyki i nagrywania dźwięku w domu.

Wbudowane przedwzmacniacze XENYX zapewniają dźwięk w jakości studyjnej. UMC2 oferuje jedno wejście combo  XLR/TRS z dostępnym zasilaniem Phantom 48V oraz jedno wejście instrumentalne Jack, dzięki czemu nie ma potrzeby używania di-boxów.  Każde z wejść posiada osobną regulację czułości oraz wyposażone jest w kontrolkę clip oraz signal. Wyjście Phones Jack posiada regulację poziomu oraz funkcję direct monitor. Na tylnym panelu znajdują się 2 wyjścia typu RCA oraz złącze USB. Zestaw jest wyposażony w wysokiej jakości zamknięte słuchawki studyjne o szerokim paśmie przenoszenia i szerokim zakresie dynamiki. 

[img:2]

Najbardziej zaawansowany zestaw, U-phoria Studio Pro - to interfejs audio UMC202HD z przedwzmacniaczami mikrofonowymi Midas oraz ten sam co w powyższych zestawach mikrofon pojemnościowy C-1 i słuchawki HPS5000. 

Interfejs audio jest wyposażony w doskonałe przedwzmacniacze mikrofonowe  Midas, które pozwalają nagrać naturalny, czysty dźwięk. Posiada rozdzielczość audio 24 bit/192kHz, co umożliwia nagrania na profesjonalnym poziomie, z najlepszą możliwą jakością dźwięku. Interfejs jest wyposażony w dwa wejścia combo XLR/Jack z możliwością wyboru sygnału liniowego lub instrumentalnego, każde z regulacją czułości oraz przyciskiem PAD. Na panelu frontowym znajdziemy także wyjście słuchawkowe z funkcją direct monitor oraz diody Clip oraz Signal, natomiast na panelu tylnym dwa wyjścia Jack, zasilanie Phantom 48V oraz złącze USB. Wyjście główne i słuchawkowe wyposażone są w dwa odrębne pokrętła regulacji poziomu. 

[img:3]

Interfejsy audio USB

Gdzie kupić?

Behringer Behringer www.behringer.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Behringer rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'20: Klasyczny układ VCA w nowym kompresorze od Warm Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz