IBC'19: ZOOM F6 - nowy rejestrator do nagrań w terenie

IBC'19: ZOOM F6 - nowy rejestrator do nagrań w terenie

7 października 2019, 12:00
Producent: Zoom

Firma Zoom poszerzyła w tym roku swoją linię produktów o nowy sześciościeżkowy rejestrator terenowy F6.

To, co go wyróżnia, to przede wszystkim możliwość nagrywania dźwięku w rozdzielczości 32bit (float) z podwójnymi przetwornikami A/D, co pozwala uzyskać niespotykany zakres dynamiczny nagrań. W praktyce oznacza to nagranie zarówno bardzo głośnych jak i subtelnych dźwięków w pełnej jakości, bez potrzeby ustawiania gaina! Natomiast dzięki wbudowanym, zaawansowanym limiterom praktycznie nie da się przesterować sygnału.

 

 

F6 zyskał miano "spełnienia marzeń dla filmowców" dzięki swojej funckji Zoom AutoMix™, która automatycznie dostosowuje poziom nagrywanych ścieżek. Dzięki temu nie trzeba miksować już ścieżek podczas realizacji na planie zdjęciowym. Rejestrator jest wyposażony w 6 wejść z wysokiej jakości przedwzmacniaczami (high gain do 75 dB) oraz posiada możliwość wyboru sygnału mikrofonowego bądź liniowego dla każdego wejścia. Co więcej nagrywane ścieżki są automatycznie zsynchronizowane dzięki ultra precyzyjnemu generatorowi time code.

Rejestrator posiada również wyjście słuchawkowe, wejście/wyjście time code dla zewnętrznych urządzeń audio/video, wyjście line out do podłączenia do zewnętrznego miksera, kamery itd., slot na adapter Bluetooth, port USB typu C oraz slot na kartę pamięci do 512 GB.

 

[img:1]

[img:2]

 

Rejestrator ma możliwość dokonywania nagrań w trybie ambisonicznym, oferuje precyzyjne dekodowanie z formatu A do B. Dzięki temu staje się narzędziem za pomocą którego zarejestrujemy dźwięk przestrzenny do filmów VR 360 stopni, czy rozszerzonej rzeczywistości AR. Za pomocą oprogramowania FREE Zoom Ambisonics Player, można z łatwością wyedytować i z dekodować nagranie przestrzenne.  

F6 zasilany jest czterema bateriami AA, akumulatorem Sony z serii L, lub poprzez USB-C.Ambisonics Audio.

 

[img:3]

[img:4]

 
Rejestracja mobilna

Gdzie kupić?

Zoom

Dystrybucja w Polsce:

Sound Service GmbH

adres:
ul. Am Spitzberg 3 15-834 Rangsdorf

Sklepy muzyczne > Zoom rozwiń listę sklepów

Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz