Nowe oprawy oświetleniowe z serii  Paladin od Elation

Nowe oprawy oświetleniowe z serii Paladin od Elation

30 września 2019, 08:00
Producent: Elation

Firma Elation Professional zaprezentowała trzy nowe oprawy oświetleniowe z serii Paladin: Paladin Cube, Paladin Brick and Paladin Panel. Wszystkie trzy urządzenia to kompaktowe naświetlacze o dużej mocy do użytku zewnętrznego, o klasie ochronności IP65, które zaskakują swym wszechstronnym zastosowaniem. Mogą pracować jako wash, blinder, strobo lub urządzenia efektowe. 

Dzięki zastosowaniu 15-watowych diód RGBW, odpowiednio 9, 24 i 50, pozwalają na uzyskanie żywych kolorów, natomiast kontrola poszczególnych diód oraz efekt strobo sprawia, że można ich używać jako światła efektowe czy też blindery dla publiczności. Mieszanie kolorów RGBW daje bogate spektrum możliwych barw, w tym również wyraziste światło białe. Dla dodania dynamiki i cieszących oko efektów można zastosować mapowanie poszczególnych pikseli.

[img:1]

Paladin Cube: Paladin Cube posiada 9 x 15W diód RGBW z kontrolą diód  3 x 1. Strumień światła jest zaskakująco mocny, jak dla tak niewielkiego urządzenia i wynosi 3.200 lumeny. Lampa pracuje całkowicie bezgłośnie i mierzy 249 x 199 x 140 mm i waży 4.75 kg więc może być umiejscowiona na scenie prawie niezauważalnie. 

Paladin Brick: The Paladin Brick posiada 24 x 15W RGBW z kontrolą diód 3 x 2. Świeci światłem o wartości 9.600 lumenów. Może być stosowana zarówno do oświetlenia wash większych powierzchni, jak i urządzenie efektowe, blinder bądź strobo. 

 

 

Paladin Panel: The Paladin Panel posiada 50 x 15W RGBW z kontrolą diód 5 x 2. Oferuje najmocniejsze źródło światła o wartości 21.300 lumenów i pozwala na zastosowanie tego naświetlacza jako wysokiej wydajności urządzenie wash, które może pokrywać światłem dużą przestrzeń świecąc z odległości,  jako bardzo jasny blinder, mocny stroboskop albo urządzenie efektowe.

[img:2]

Urządzeniami łatwo operuje się gdy stoją na podłodze, jak i również można z łatwością je podwiesić dzięki dostarczonym elementom montażowym do uchwytów. Obudowa urządzeń jest wytrzymała na kurz i zalanie dzięki zastosowanej klasie ochronności IP65 więc nadają się one do oświetlenia dużych przestrzeni "pod chmurką". Dołączony dyfuzor zmiękcza i rozprasza światło, natomiast opcjonalne dyfuzory, przysłony barndoor  i shadery dodatkowo zwiększają ich możliwości zastosowania.  

Wszystkie trzy oprawy mogą być sterowane przez DMX/RDM, jak również pracować w trybie stand-alone lub master/slave. Posiadają 5-pinowe złącza IP65 DMX In/Out oraz IP65 Power In, natomiast 4 przyciskowy wyświetlacz OLED pozawala na swobodną nawigację ustawień w trybie manualnym i DMX. 

[img:3]

O Elation Professional

Założona w Kalifornii, z biurami na Florydzie oraz w mieście Meksyk, jak i w Europie w Holandii, firma Elation zajmuje się projektowaniem i produkcją wszechstronnej gamy produktów z branży oświetlenia i video. Nasze urządzenia znane są z niezwykłej wydajności i skuteczności oraz znakomitego stosunku ceny do jakości, a wszystko to jest podparte pełnym wsparciem ze strony firmy na każdym etapie współpracy z klientem. 

Przez 30 lat rozwijania inteligentnego oświetlenia, nasza misja zawsze pozostawała prosta: dostarczenie produktów najlepszych w swojej klasie oferujących najlepszy stosunek wartości do wydajności w branży, które sprawiają, że producenci i projektanci oświetlenia mogą urzeczywistnić swoje wizje. Od wymiennych źródeł oświetlenia po LED, od inteligentnego światła do konwencjonalne, produkty firmy Elation niezmiennie stają się częścią najciekawszych projektów w branży na całym świecie, a nasza lista referencji wciąż się powiększa. Zachęcamy do zapoznania się bliżej z ofertą na
www.elationlighting.com.

 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Premiery oświetleniowe ETC - relacja z P.S. TEATR "Open Day"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz