RELACJA: Audio Plus Broadcast Days. Dwa dni szkoleń dla branży telewizyjnej w Łomiankach

9 października 2019, 13:00
więcej info: Audio Plus Sp. z o.o.

W dniach 2-3 października przedstawiciele najważniejszych w Polsce stacji telewizyjnych i firm producenckich przybyli do siedziby Audio Plus w Łomiankach, by zdobyć nowe wiadomości na temat rozwiązań przeznaczonych na rynek broadcast. 

[img:2]

Nowe rozwiązania dla telewizji pojawiają się bez przerwy, a marki dystrybuowane przez Audio Plus przodują w nowoczesnych systemach w dziedzinie interkomów i profesjonalnych mikrofonów bezprzewodowych. Dlatego dystrybutor z Łomianek zorganizował spotkanie, podczas którego osoby odpowiedzialne za dźwięk w produkcjach telewizyjnych mogły poznać systemy przez nich dostarczane. Audio Plus Broadcast Days to przedsięwzięcie, które będzie się odbywać cyklicznie.

[img:1]

Pierwszy dzień pierwszych Broadcast Days skupiony był się na systemach interkomowych na przykładzie marek RTS, Phonak i Pliant. Rozpoczął Krzysztof Rowiński - manager odpowiedzialny za marki broadcastowe w firmie Audio Plus. Przedstawił on główne zakresy, które zaspokajają te marki i omówił plan na ten dzień. Następnie przekazał głos Nico Lewisowi - Senior Sales Manager RTS na Europę. Przedstawił on historię marki RTS, która jest wynalazcą systemu interkomowego i pierwszą firmą, która zastosowała to rozwiązanie w stacjach telewizyjnych.

Po przedstawieniu głównych grup produktów RTS, w tym rewolucyjnej cyfrowej matrycy interkomowej ODIN, przyszedł czas na szkolenie techniczne. Prowadził je Sven Bindels - inżynier systemów RTS i osoba odpowiedzialna za szkolenia klientów zarówno przed instalacją, jak i po jej wykonaniu. Jest to pierwszy kontakt techniczny dla wszystkich klientów RTS z krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Przyleciał wprost z siedziby głównej Bosch w Eindhoven w Holandii, by przeprowadzić uczestników przez meandry struktur IP w sieciach wykorzystujących rozwiązania RTS. Było to intensywne i długie szkolenie, z którego uczestnicy Broadcast Days wyciągnęli mnóstwo informacji przydatnych w ich codziennej pracy. Bo dla Svena Bindelsa nie ma odpowiedzi "nie wiem". 

[img:3]

Drugi dzień Broadcast Days, czyli czwartek 3 października, był wypełniony częstotliwościami radiowymi. Bohaterem tego dnia była marka Wisycom - włoski specjalista od systemów bezprzewodowych. Szkolenie przez cały dzień prowadził Leslie Lello, który przybył z Wenecji. Przy pomocy szczegółowych przykładów pokazał on uczestnikom, jak wykorzystywać dostępne pasmo radiowe, jak najwygodniej wstroić wiele kanałów bezprzewodowych i jak nimi zarządzać. 

[img:5]

Oba dni były pracowite i bezkompromisowe. Dlatego uczestnicy każdego z nich tym chętniej wzięli udział w części nieoficjalnej, która odbyła się w firmowym barze Setka na pierwszym piętrze siedziby Audio Plus przy Kolejowej w Łomiankach. Wkrótce będziemy zapraszać na kolejne Broadcast Days w Audio Plus.

[img:4]

Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

Phonak Phonak

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

Pliant Technologies Pliant Technologies plianttechnologies.com

Dystrybucja w Polsce:

Biamp Unified Solutions Tour 2020 już w marcu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz