Ciekawe instalacje: System nagłośnienia stadionu lekkoatletycznego w Karpaczu

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia stadionu lekkoatletycznego w Karpaczu

10 października 2019, 10:00
Dystrybucja: TOMMEX

Nowy stadion im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu jest jednym z najbardziej malowniczych stadionów lekkoatletycznych w Polsce, drugim najwyżej położonym obiektem tego typu w kraju, na wysokości 600 m.n.p.m. Stadion spełnia wszelkie wymogi IAAF i PZLA, a jego trybuny są w stanie pomieścić około 400 osób.

Ten nowoczesny stadion lekkoatletyczny został wyposażony w system nagłośnienia oparty na zestawach głośnikowych Community, które odpowiadają za nagłośnienie trybuny głównej, płyty boiska, boiska do siatkówki plażowej oraz do nagłośnienia trasy biegowej wokół budynku i siłowni.

 

[img:1]

[img:2]

 

Sufitowe głośniki LC1-UM06E8 marki Bosch zapewniają nagłośnienie traktów komunikacyjnych i szatni w budynku, a kolumny LBC-3200/00 zapewniają nagłośnienie w obszarze sal konferencyjnych.

Wszystkie zestawy głośnikowe zasilone zostały za pomocą wzmacniaczy wielokanałowych Dynacord serii DSA, a za dystrybucję sygnałów odpowiadają dwie matryce audio Plena Matrix marki Bosch.

 

[img:3]

[img:4]

 

Stanowisko komentatora sportowego wyposażone zostało w mikser Dynacord CMS-1000-3, komplet wysokiej jakości mikrofonów bezprzewodowych i odtwarzaczy.

Dostawę i uruchomienie sprzętu zrealizowała firma Tommex.

 

[img:5]

[img:6]

 
więcej: tommex.pl
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne Ciekawe instalacje w Polsce
Ciekawe instalacje: L-Acoustics w Teatrze Wielkim w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz