MADAROZZO - pewny kompan, czyli połączenie designu, funkcjonalności i ochrony

MADAROZZO - pewny kompan, czyli połączenie designu, funkcjonalności i ochrony

11 października 2019, 09:00
Producent: Madarozzo
Dystrybucja: Music Info

Bezpieczeństwo instrumentu, zarówno w codziennym użytkowaniu, jak też transporcie staje się ważne już nie tylko wśród świadomych muzyków. Kupując swój pierwszy instrument warto od początku o niego zadbać. Z pomocą przychodzi Martin Ritter i jego firma Madarozzo. Pokrowce Madarozzo to oryginalny design, szeroka gama kolorystyczna, funkcjonalność, solidna ochrona, różnorodność kształtów i bardzo dostępna cena (od 50zł).

Już w podstawowej serii pokrowce są solidnie wykonane. Dostępne grubości to: bez wypełnienia i z pianką 3 mm, 10 mm, i 16 mm. W wyższych seriach grubości pokrowców są inne: 5 mm, 10 mm, 20 mm, 30 mm, a także 40 mm. Możliwe kolory to czarno-szary, czarno-pomarańczowy, czarno-zielony, czarno-beżowy, czarno-turkusowy. Wszystkie z białymi wstawkami kolorystycznymi.

 

[img:3]

 

Do bezpiecznego przenoszenia służą dwa regulowane paski na plecy typu „backpack” z odblaskami oraz wzmacniana rączka (Luxury padded). Pokrowiec posiada solidny podwójny zamek błyskawiczny. W podstawowej serii kieszeń na nuty (format A4), jest tylko jedna, także zapinaną na zamek błyskawiczny. W pozostałych seriach ilość schowków jest tak pomysłowo zaprojektowana, że ułatwia to i wspiera użytkowanie.

Wybór kształtów pokrowców jest imponujący: Gitara klasyczna 1/2, 3/4, 4/4, gitara akustyczna, gitara elektryczna i basowa, banjo. Ofertę rozszerzają modele pokrowców do gitar elektrycznych typu: LP, Explorer, Flying V, a także pokrowce na ukulele: sopranowe, koncertowe, tenorowe i barytonowe. Są także pokrowce: Double Electric, Double Electric Bass, Headless Bass (bez główki), Headless Electric (bez główki), 335 Guitar oraz Super Jumbo.

 

[img:1]

[img:2]

 

Wyższe serie pokrowców Madarozzo wykonane są z zaawansowanego technologicznie poliestru. Posiadają metaliczny dwukolorowy wygląd, profesjonalny system pasków na ramię i talię. Kieszeń do chowania pasków na plecy. Ponadto odczepiana kieszeń na telefon komórkowy / odtwarzacz MP3, zabezpieczona wyściełana kieszeń na laptopa oraz jeszcze miększą podszewkę zabezpieczającą instrument od zarysowań.

Już nie tylko ceną i estetyką wykonania potrafi Madarozzo przekonać do siebie. Gama kolorystyczna, funkcjonalność, rodzaj materiału, zabezpieczenie instrumentu, ale też bezpieczeństwo na drodze to priorytety producenta przyszłości.

 

[img:4]

 
więcej: madarozzo.com
Futerały, pokrowce

Gdzie kupić?

Madarozzo Madarozzo madarozzo.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Madarozzo rozwiń listę sklepów

Bezkompromisowy wzmacniacz bezkompromisowego muzyka
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz