Nowa seria bezprzewodowych mikrofonów Sony UWP-D

Nowa seria bezprzewodowych mikrofonów Sony UWP-D

22 października 2019, 09:00
Producent: Sony

Sony wprowadza na rynek nową serię mikrofonów bezprzewodowych  UWP-D. Seria UWP-D to gwarancja wysokiej jakości dźwięku oraz niezawodnej transmisji bezprzewodowej. Znajduje zastosowanie przede wszytskim na planie filmowym, a dzięki zmniejszonej wadze i wymiarach doskonale sprawdzi się przede wszystkim w produkcjach dokumentalnych i reporterskich. 

Nowa seria mikrofonów bezprzewodowych Sony to dostępny obecnie UWP-D21, na który składa się  odbiornik URX-P40 oraz  nadajnik bodypack UTX-B40. W grudniu tego roku mają pojawić się w sprzedaży dwa zestawy: UWP-D22, na który składa się  odbiornik URX-P40 oraz bezprzewodowy mikrofon "do ręki" UTX-M40 oraz UWP-D26, w zestaw którego wchodzi odbiornik URX-P40, nadajnik bodypack UTX-B40 oraz nadajnik plug-on UTX-P40. 

 

[img:1]

 

Seria UWP-D wyposażona jest w cyfrowe łącze audio, które umożliwia bezpośrednie nagrywanie cyfrowego dźwięku na wiele kamkorderów profesjonalnych i aparatów α z wymiennymi obiektywami Sony przez adapter stopki Multi Interface SMAD-P5 - z pominięciem etapów przetwarzania A/C i C/A w celu uzyskania jeszcze lepszego dźwięku. Opracowana przez Sony, niezwykle wygodna funkcja NFC SYNC umożliwia intuicyjne i bezpieczne wybieranie kanału w nadajniku i odbiorniku, dzięki czemu ustawianie częstotliwości jest wygodne i zajmuje mało czasu. 

 

[img:2]

 

Mikrofony Systemy bezprzewodowe

HiFi

Ara - dwutrybowy mikrofon pojemnościowy od AKG
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz