D'Orazio zostało częścią Mark Bass

D'Orazio zostało częścią Mark Bass

22 października 2019, 10:00
Producent: Markbass

Marco De Virgiliis szef marek Markbass, DV Mark i Markaudio z entuzjazmem poinformował, że D’Orazio Strings producent strun z wieloletnią historią będzie teraz częścią jego brandu.

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale Abruzja – region położony nad Morzem Adriatyckim w środkowej części Włoch słynie z tradycji wytwarzania strun do instrumentów. Większość dzisiejszych światowych liderów produkcji tychże pochodzi właśnie z tego regionu.

 

To karty historii napisane za pomocą wykwalifikowanych rąk, ciężką pracą, poświęceniem i geniuszem – są to typowe cechy ludzi pochodzących z Abruzji.

Marco De Virgiliis

 

[img:1]

 

Szef Markbass postanowił kontynuować 160 letnią tradycję wytwarzania strun przez D'Orazio Strings łącząc ją z własnym doświadczeniem w produkcji, wyborem innowacyjnych materiałów, a także skrupulatną kontrolą jakości.

Wkrótce produkty będące efektem tego połączenia będą sprzedawane na całym świecie oferując najlepsza intonację, niezawodność oraz wyjątkową wydajność połączoną z niesamowitym uczuciem pod palcami.

 

[img:2]

 

Akcesoria gitarowe Struny

Gdzie kupić?

Markbass Markbass www.markbass.it

Dystrybucja w Polsce:

Konsbud Audio Sp. z o.o.

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Markbass rozwiń listę sklepów

Gitara

Premierowy basowy efekt od Walrus Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz