Najazdy kablowe Defender od Adam Hall na festiwalu Sziget

Najazdy kablowe Defender od Adam Hall na festiwalu Sziget

21 października 2019, 11:00
Producent: ADAM HALL
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Najazdy kablowe Defender od Adam Hall po raz kolejny udowodniły, że są standardem w branży na całym świecie. W dniach 10-17 sierpnia tego roku, na wyspie Óbuda w centrum Budapesztu odbył się Festiwal Sziget. Najazdy z linii Defender były standardowym wyposażeniem na wielu scenach. 

Festiwal Sziget to jedna z największych imprez kulturalnych w Europie. Założony w 1993 roku, świętował w tym roku swoje 24 urodziny. Festiwal przyciągnął blisko 400 000 fanów z ponad 70 krajów. Na tej pięknej "wyspie wolności", jak nazywają festiwal organizatorzy, goście mogą doświadczyć atmosfery wakacyjnej imprezy, wspaniałych koncertów na żywo na około 50 scenach i około 200 wydarzeń zaplanowanych każdego dnia.

 

[img:1]

 

Sziget to nie tylko wydarzenia muzyczne. Festiwal oferuje różnorodne działania kulturalne, takie jak teatr, cyrk, wystawy. Różnorodność muzyczna sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, od największych nazwisk na międzynarodowej scenie pop / rock, po mniejsze zespoły i muzyków z gatunku metal, folk, jazz, blues, muzyki alternatywnej i world music, a nawet muzykę klasyczną! W skład lineupu wchodzili znani artyści, tacy jak Skunk Anansie, Chemical Brothers, Rihanna, Muse, David Guetta, Sum 41, Sia, Noel Gallagher's High Flying Birds, Kaiser Chiefs, Jess Glynne i wielu innych.

 

[img:2]

 

Jako długoletni partnerzy Adam Hall Group na Węgrzech firma Elimex poleciła na festiwal najazdy Defender Midi. Te lekkie, płasko profilowane mosty kablowe z certyfikatem DEKRA posiadają 5 tuneli kablowych, zintegroway łącznik i uchwyt, oraz zatwierdzoną i opatentowaną przez UE plastikową osłonę. Najazdy Defender Midi oferują dodatkowe zalety klasy palności B2, a także nośność około pięciu ton na powierzchni 20 x 20 centymetrów. Umożliwiają bezpieczne położenie kabli dźwiękowych, elektrycznych i zasilających na wszelkiego rodzaju wydarzeniach, w studiach, a nawet na placach budowy czy w magazynach.

 

Cieszę się, że wraz z naszym wieloletnim partnerem, firmą Elimex po raz kolejny mogliśmy pokazać, dlaczego osłony kabli Defender są liderem na rynku w Europie i klienci tacy jak festiwal Sziget mają duże zaufanie do naszych produktów. Co więcej, cieszę się również z ciągłej, rosnącej obecności produktów Defender w regionie Europy Południowo-Wschodniej. 

Miha Plohl - kierownik sprzedaży Adam Hall Group na Europę Południowo-Wschodnią i Rosję

 

Instalacje - akcesoria Kable, przewody, wtyki

Gdzie kupić?

ADAM HALL ADAM HALL www.adamhall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ADAM HALL rozwiń listę sklepów

"Udało się stworzyć coś fantastycznego!" - projekt i realizacja nagłośnienia w Teatrze Muzycznym Roma [VIDEO]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz