Mikrofony Audix zgodne z Dante, AES67

Mikrofony Audix zgodne z Dante, AES67

28 października 2019, 10:00
Producent: Audix
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Audix po raz pierwszy zaprezentował system mikrofonów Dante AES67 Integrated Microphone System na tegorocznych targach InfoComm. Ta łatwa w obsłudze i instalacji seria urządzeń składa się z dwóch interfejsów centralnych i szeregu różnych mikrofonów wyposażonych w pojedyncze złącza RJ45. To właśnie przez nie płyną wszystkie informacje zarówno dźwiękowe, jak i np. sterowanie wbudowaną diodą LED.

Wszystkie mikrofony serii posiadają specjalnie zoptymalizowaną strukturę wzmocnienia, co pozwala im dostarczać najwyższej jakości, klarownego dźwięku w każdej sytuacji, a to wszystko przy pomocy kabla CAT5 lub CAT7. W całej serii znalazło się kilka modeli mikrofonów oraz interfejsów.

 

[img:1]

 

  • M70WD - mikrofon sufitowy z sygnalizatorem LED,

  • M55WD - mikrofon podwieszany z sygnalizatorem LED,

  • M3DK - system, który składa się z interfejsu DN43 oraz podwieszanego elementu M3W lub M3G z metrowym kablem CAT6,

  • DN4 - interfejs Dante, AES67 wyposażony w cztery wejścia,

  • DN43 - podwójny interfejs Dante, AES67.

 

Mikrofony w całej serii, oprócz wydajnych przedwzmacniaczy posiadają także na pokładzie system zapewniający odporność na sygnały RF, które mogłyby zakłócić przesył danych. Dodatkowo, nie wymagają one zasilania - wszystko odbywa się pojedynczym kablem ethernetowym. Z kolei interfejsy zapewniają wysokiej jakości, 24-bitowy, 48kHz strumień audio z wyjściem zasilania phantom i filtrami RFI. Każdy z kanałów ma możliwość zmiany wzmocnienia i użycia filtrów górno i dolnoprzepustowych. Wbudowana pamięć flash zapewnia zachowanie danych w przypadku awarii zasilania.

 
[img:2]

 

więcej: audixusa.com
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Audix rozwiń listę sklepów

Ciekawe instalacje: Setki urządzeń ONZ w sieci AMX SVSI
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz