VL800 - Nowa seria niskobudżetowych opraw od VariLite

22 października 2019, 08:00

Firma Vari-Lite ogłasza dostępność w sprzedaży nowych urządzeń z serii VL800. Nową serię można było m.in. zobaczyć na tegorocznym PLASA Show na stoisku w centrum wystawowym Olympia w Londynie.

Tak jak się spodziewaliśmy, seria VL800 została bardzo dobrze przyjęta, mówi Martin Palmer, starszy menedżer produktu, Vari-Lite i Strand Luminaires w Signify. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ich funkcjonalność była taka, jaką można oczekiwać od Vari-Lite, ale na tyle niskobudżetowa, że mogą sobie na nie pozwolić mniejsze instytucje i firmy rentalowe. Naszą misją jest dostarczać narzędzia, których potrzebują nasi klienci, do szerokiej gamy zastosowań w dziedzinie oświetlenia. 

Seria VL800 składa się z trzech nowych urządzeń zaprojektowanych tak, by działały bezproblemowo w połączeniu. Są dopasowane kolorystycznie, aby zapewnić spójność wizualną. Co więcej, panel użytkownika i mapowanie DMX są również spójne, umożliwiając projektantom oświetlenia i programistom łatwe korzystanie z wielu opraw jednocześnie.

Seria VL800 zawiera:

VARI-LITE VL800 PROPAR - zaawansowana, wysokowydajna oprawa PAR LED z cichym zmotoryzowanym zoomem. Urządzenie oferuje pełne mieszanie kolorów RGBW oraz wstępne presety kolorystyczne. Posiada cichy wentylator z wyborem trybu pracy, aby oprawa mogła pracować tam, gdzie hałas jest niepożądany.

 

[img:1]

VARI-LITE VL800 EVENTPAR - stylizowana na oprawę w stylu retro, PAR LED idealnie nadaje się do zastąpienia klasycznych opraw żarowych PAR. Jest dostępny zarówno w wersji RGBA, jak i Warm White, o mocy i kolorze przypominającym żarowe lampy PAR 64. Przy stopniu ochrony IP24 na zewnątrz dla ochrony przed rozpylaniem wody z dowolnego kierunku, oprawa może wytrzymać deszczowe warunki podczas imprez plenerowych.

[img:2]

VARI-LITE VL800 EVENTWASH - średniej wielkości oprawa z ruchomą głowicą LED, która jest niezwykle mocna i kompaktowa. Oferuje pełne mieszanie kolorów RGBW i siedem indywidualnie sterowanych diod LED dla łatwego dzielenia kolorów lub mapowania pikseli oraz szybki ruch pan/tilt. Dzięki kontroli dimmer i zmotoryzowanemu zoomowi, urządzenie oferuje cenne funkcje w ekonomicznej ruchomej głowicy średniej wielkości.

[img:3]

Ruchome głowy Reflektory

Gdzie kupić?

Vari-Lite Vari-Lite www.vari-lite.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Sklepy muzyczne > Vari-Lite rozwiń listę sklepów

HiFi

NAMM'20: Ciekawy design i wysoka jakość. Oto Walden!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz