IX Podkarpacki Dzień Perkusji już 13 grudnia w Głogowie Małopolskim

9 grudnia 2019, 09:00

W ostatnim czasie województwo podkarpackie obfituje w dużą ilość warsztatów perkusyjnych. Niedawno miały miejsce warsztaty perkusyjne DrumMania, a już na horyzoncie pojawiło się kolejne muzyczne wydarzenie. 13 grudnia będzie miała miejsce kolejna perkusyjna impreza.

 

[img:1]

 

IX Podkarpacki Dzień Perkusji odbędzie się 13 grudnia w Miejsko Gminnym Domu Kultury znajdującym się w Głogowie Małopolskim. Za organizację wydarzenia odpowiada za Burmistrz Głogowa Małopolskiego oraz Szkoła Muzyczna I st. w Głogowie Małopolskim. Impreza jest bardzo rozbudowana i skierowana jest do raczej początkujących i średnio - zaawansowanych perkusistów. Plan 11 PDP jest bardzo bogaty i zwiastuje szansę do pozyskania dużej dawki wiedzy.

 

 

W ramach podkarpackiego dnia perkusji zorganizowany został konkurs skierowany do uczniów publicznych i niepublicznych szkół muzycznych I i II stopnia oraz pasjonatów perkusji, samouków jak i uczniów szkół prywatnych. Po zakończeniu części konkursowej odbędą się warsztaty perkusyjne. Poprowadzi je Pan dr hab. Dariusz Kaliszuk oraz mgr Mariusz Mocarski. Regulamin oraz szczegóły dotyczące zapisów oraz uczestnictwa można znaleźć na stronie Szkoły Muzycznej I st. w Głogowie Małopolskim.

 

Akustyczne

Perkusja

DW celebruje 20 rocznicę powstania PDP
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz