Ciekawe rozwiązania Shure dla dziennikarzy i muzyków

23 października 2019, 12:00
więcej info: Polsound sp. z o.o Polsound sp. z o.o tel: +48 22 2041 100 www.polsound.pl

Shure, będący niewątpliwie światowym leaderem w branży pro audio, dostarcza nie tyle produkty - co rozwiązania. Firma poświęciła mnóstwo energii na badania i rozwoj swoich produktów, co oznacza, że nie uznaje kompromisów. Mając olbrzymi udział w rynku pro audio, Shure jest znany przede wszystkim z mikrofonów, systemów bezprzewodowych, słuchawek, systemów konferencyjnych. Słuchając wnikliwie swoich klientów producent poszedł krok dalej i stworzył gotowe zestawy do pracy dla różnorodnych odbiorców. Dziś omówimy w szczególności rozwiązania dla dziennikarzy oraz aspirujących muzyków. 

Dla początkujących twórców treści oraz muzyków kwestia budżetu ma znaczenie. Zwłaszcza w przedziale urządzeń tzw. " w zasięgu portfela" jest olbrzymia konkurencja i wybór produktów bardzo szeroki. To rodzi mnóstwo pytań i najczęściej spędzenie wielu godzin przed komputerem w celu szukania opinii i recenzji sprzętu. Wiedza nie boli i warto oczywiście poznać ofertę urzadzeń na rynku, jednak dla tych, którzy szukają sprawdzonych i gotowych rozwiązań w rozsądnej cenie Shure stworzył następującą propozycję:

 

Dziennikarze:

 1. Portable Videography Kit - 1479,00 zł
  Zestaw jest profesjonalnym sprzętem do nagrywania. Pakiet ten obejmuje wideo Shure MV88 + słuchawki SE215 do monitorowania nagrania oraz osłonę AMV88-FUR w celu zmniejszenia niepożądanych szumów wiatru podczas nagrywania na zewnątrz.

  [img:1]

  więcej na stronie
  https://www.shure.pl/produkty/zestawy/portable-videography-kit 
   

 2. Shure Mobile Recording Kit - Cena: 719,00 zł
  Zestaw umożliwia użytkownikom nagrywanie i monitorowanie dźwięku o profesjonalnej jakości w dowolnym miejscu. Podłączając dołączony mikrofon MV5 bezpośrednio do komputera lub telefonu komórkowego i podłączając słuchawki SRH240A do mikrofonu, użytkownicy mogą doświadczyć nagrywania i monitorowania w czasie rzeczywistym.

  [img:2]

  więcej na stronie: 
  https://www.shure.pl/produkty/zestawy/mobile-recording-kit 
   

 3. Shure Digital Recording Kit - 1029,00 zł
  Zestaw ten doskonale nadaje się do nagrywania i monitorowania bezpośrednio na komputerach i telefonach komórkowych. Użytkownicy mogą podłączyć dynamiczny mikrofon wokalny Shure PGA58 za pomocą dołączonego kabla XLR i cyfrowego interfejsu audio MVi do urządzenia i użyć dołączonych słuchawek SRH240A do monitorowania.


  [img:3]

  więcej na stronie:
  https://www.shure.pl/produkty/zestawy/digital-recording-kit 


Początkujący muzycy:

 1. Shure Stage Performance Kit - Cena: 669,00 zł
  Zestaw łączy legendarny mikrofon wokalny Shure SM58 z kablem Sommer XLR i solidnym statywem mikrofonowym K&M.

  [img:4]


 2. PSM 300 Twin Pack - 4495,00 zł
  To rozwiązanie do monitorowania dla dwóch wykonawców, zapewniające wygodny, kompletny system multi-bodypack ze słuchawkami Sound IsolatingTM, zapewniającymi czyste, precyzyjne miksy stereo na scenie.
   
  [img:5]

  więcej na stronie:
  https://www.shure.pl/produkty/monitory_iem/psm300/psm300-twinpack 

 3. PSM 300 Twin Pack Pro - 5845,00 zł
  Zestaw także dla dwóch wykonawców. Wersja Pro oferuje wygodne i trwałe metalowe systemy multi-bodypack (opcjonalnie do użytku z akumulatorem SB900A) ze słuchawkami Sound IsolatingTM. 
   
  [img:6] 

  więcej na stronie:
  https://www.shure.pl/produkty/monitory_iem/psm300/psm300-twinpack-pro 

więcej: www.shure.com
Rejestracja mobilna Mikrofony Dynamiczne Pojemnościowe Pozostałe Interfejsy audio Studio - akcesoria Słuchawki Słuchawki DJ USB Akcesoria inne Zestawy mikrofonowe Reporterskie Słuchawki studyjne Broadcast

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

HiFi

NAMM'20: Kopalnia brzmień w efektownym opakowaniu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz