Orbiter od ARRI - innowacyjne oświetlenie do wszechstronnych zastosowań

Orbiter od ARRI - innowacyjne oświetlenie do wszechstronnych zastosowań

24 października 2019, 12:00
Producent: ARRI

Orbiter to ultrajasna i kierunkowa oprawa LED firmy ARRI, którą można dostosować do swoich potrzeb. Innowacją jest zastosowanie zmiennej optyki, dzięki czemu Orbiter przekształca się w idealne światło do konkretnych zastosowań bez utraty mocy wyjściowej wiązki lub jakości kolorów.

 
[img:5]

 

Złącze Quick Lighting Mount (QLM) pozwala na podłączenie elementów optycznych o bardzo różnych właściwościach. Dzięki standardowej optyce uzyskamy kierunkową wiązkę o dużej wydajności o różnych kątach świecenia (15, 30, 60 stopni), idealną do świecenia z dalekich odległości.

Dodatkowo możemy wykorzystać soczewkę z możliwością zoomowania wiązki, trzy rodzaje elementów optycznych półsferycznych dla uzyskania miękkiego światła wszechkierunkowego oraz możliwość podłączenia softboxów marki Chimera oraz DopChoice co pozwala na wykreowanie miękkiego światła o dużej wydajności z możliwością kontroli, które daje Orbiter.

 

[img:6]

[img:7]

Panel sterujący, który można wyjąć i sterować urządzeniem z odległości do 15 metrów, posiada 8 trybów zmiany kolorów, m.in. CCT, HSI, wykres barwowy, efekty świetlne oraz nowy sensor koloru, który pozwala dostosować jasność i kolor do światła otoczenia. Dzięki precyzyjnemu elektronicznemu dimmerowi można płynnie sterować jasnością wiązki.

 

[img:3]

 

Urządzenie posiada 3 tryby pracy: High color rendering dla uzyskania najlepszego odwzorowania koloru, high output mode dla najlepszej jasności oraz low noise mode do zastosowania wszędzie tam gdzie potrzebna jest cicha praca. 

 

[img:4]

 

Tylny panel oferuje dużą ilość złączy, takich jak USB-A, USB-C, DMX-in, DMX-out, 2x LAN, slot na kartę SD, Camera Sync oraz wbudowany moduł LumenRadio’s CRMX do bezprzewodowej komunikacji DMX.

Dzięki swojej wszechstronności urządzenie może znaleźć zastosowanie zarówno na planach filmowych, jak i w studiach telewizyjnych czy fotograficznych, a nawet w teatrach. 

 

.

Reflektory

HiFi

Gitarowe dziwolągi: gitara z... betonu!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz