Shure odświeza linię słuchawek Bluetooth SE Sound Isolating

30 października 2019, 12:00
więcej info: Polsound sp. z o.o Polsound sp. z o.o tel: +48 22 2041 100 www.polsound.pl

Elastyczność, lepsza jakość dźwięku i dłuższy czas pracy akumulatora to jedne z najważniejszych funkcji dla użytkowników słuchawek. Dzisiaj Shure ogłosił, że jego innowacyjna linia dousznych słuchawek SE Sound Isolating jest teraz dostępna z ulepszonymi funkcjami, które zapewniają lepszą jakość dźwięku, lepszą żywotność akumulatora i wygodne opcje przełączania między bezprzewodowym lub przewodowym słuchaniem.

Znana seria słuchawek Shure SE posiada teraz kabel komunikacyjny o wysokiej rozdzielczości Bluetooth 5 (RMCE-BT2), który oferuje miłośnikom muzyki i słuchaczom mobilnym najlepsze jak dotąd bezprzewodowe wrażenia dźwiękowe.

Ulepszone i rozszerzone konfiguracje, zaprojektowane z wykorzystaniem tych samych precyzyjnych komponentów, które są używane przez profesjonalnych muzyków, zapewniają szczegółowy dźwięk i trwałość. Dzięki nowej integracji BT2 słuchacze mogą łatwo przejść z odsłuchu przewodowego na bezprzewodowy za pomocą wybranego przez siebie rozwiązania słuchawkowego SE - niezależnie od ceny lub modelu.

 

 

Najwyższej jakości dźwięk

Bez względu na połączenie, komfortowa konstrukcja Sound Isolating eliminuje hałas z zewnątrz, łatwo przekształcając codzienne dojazdy, trening na siłowni lub podróż samolotem w osobisty koncert.

Nawet najbardziej wymagający miłośnicy dźwięku i zwykli słuchacze mogą korzystać z wygody i mobilności łączności bezprzewodowej bez utraty jakości. Dedykowany, wysokowydajny wzmacniacz słuchawkowy zapewnia niższe szumy i zniekształcenia, jednocześnie dokładnie utrzymując pasmo przenoszenia, obsługując popularne kodeki audio, w tym audio Qualcomm aptX, aptX HD, aptX Low Latency, AAC i SBC. Zachowując zasięg bezprzewodowy do 10m, linia SE utrzymuje jakość nawet z dużej odległości.

 

[img:1]

Shure SE215

 

Profesjonalni muzycy używają nie tylko słuchawek Shure, ale ufają mikrofonom Shure i innym sprzętom audio Shure do nagrywania i występów na żywo. Od głosu wykonawcy i brzmienia instrumentu po uszy słuchacza, pełne i kompleksowe wrażenia dźwiękowe zaczynają się i kończą na Shure.

Sean Sullivan - zastępca dyrektora ds. Globalnego zarządzania produktem w Shure

 

25 procent lepsza żywotność baterii i szybkie ładowanie

Opcja łączności bezprzewodowej została zaktualizowana, oferując do dziesięciu godzin doskonałej jakości dźwięku po sparowaniu z dowolnym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth - 25-procentowy wzrost w stosunku do poprzedniej wersji. Dziesięć godzin odtwarzania może zasadniczo oznaczać, że osoby dojeżdżające do pracy mogą spędzać cały tydzień przy użyciu tych słuchawek podczas dojeżdżania do pracy bez konieczności ładowania. Nawet szybkie 15-minutowe ładowanie może zapewnić do dwóch godzin bezprzewodowego korzystania.

 

[img:2]

Shure SE425

 

Od połączenia bezprzewodowego do przewodowego w mgnieniu oka

Jeśli rozładuje się bateria, słuchawki SE szybko i wygodnie przełączają się na połączenie przewodowe z urządzeniem Apple lub Android za pomocą innowacyjnego odłączanego systemu kabli.

 

Nasze słuchawki SE od dawna są wyznacznikiem dla artystów, muzyków i melomanów na całym świecie. W ostatnich latach pracowaliśmy nad dalszym ulepszeniem tej linii produktów, stawiając na pierwszym miejscu łączność bezprzewodową i funkcje, których oczekują słuchacze mobilni.

 

Rozumiemy, że współczesne sytuacje, takie jak długie loty i dojazdy, mogą zakłócać długotrwałe słuchanie bezprzewodowe, dlatego oferujemy rozwiązanie umożliwiające przejście z połączenia bezprzewodowego na przewodowe. Dzięki szybkiemu odłączaniu słuchawek słuchacze mają wiele opcji, które pomagają im pozostać w kontakcie bez względu na urządzenie lub sytuację.

 Sean Sullivan - zastępca dyrektora ds. Globalnego zarządzania produktem w Shure

 

[img:5]

 

Dopasowanie i funkcja

Bezpieczna konstrukcja nauszna sprawia, że słuchawki pozostają na miejscu, zapewniając długotrwały komfort. Słuchawki serii Sound Isolating posiadają zestaw różnych wkładek dousznych do indywidualnego dopasowania, które mogą blokować do 37 dB hałasu zewnętrznego. To daje przyjemność słuchania bez względu na lokalizację - samolot, szkoła, autobus, siłownia lub dom.

 

Połączenia konferencyjne i połączenia od Mamy

Elastyczność linii słuchawek SE obejmuje funkcje połączeń, w których dźwięk nadal ma pierwszoplanowe miejsce. Wbudowany mikrofon i trzyprzyciskowy pilot zapewniają klarowność połączeń i komunikatów głosowych oraz zapewniają łatwą kontrolę głośności i odtwarzania, dzięki czemu nie zapomnisz kluczowych szczegółów, takich jak kto i kiedy dołączył do konferencji lub wielkie wieści od mamy o planach wakacyjnych.

 

[img:3]

Shure SE535

 

Opcje produktu

Shure ma różne opcje w linii SE w zależności od preferencji słuchania. Każdy model ma określoną gamę kolorów do wyboru dla każdego użytkownika.

  • SE215 Wireless Sound Isolating Earphones zapewniają czysty dźwięk i niesamowity bas w bezpiecznej, nausznej konstrukcji z odpinanym kablem i wyborem wkładek zapewniających długotrwały komfort i indywidualne dopasowanie.
  • SE425 Wireless Sound Isolating Earphones są wyposażone w dwa przetworniki wysokiej rozdzielczości, zapewniające precyzyjny, zrównoważony dźwięk i wygodne dopasowanie.
  • SE535 Wireless Sound Isolating Earphones są wyposażone w trzy przetworniki o wysokiej rozdzielczości zapewniające przestrzenny dźwięk i bogaty bas w wygodnej, nisko profilowej formie.
  • SE846 Wireless Sound Isolating Earphones są wyposażone w cztery przetworniki wysokiej rozdzielczości dla zapewnienia wysokiej jakości dźwięku oraz przełomowy filtr dolnoprzepustowy dla prawdziwego efektu subwoofera. Słuchawki SE846 zapewniają idealnie dopasowane wrażenia dźwiękowe dzięki możliwość dostosowywania pasma przenoszenia i innowacyjny, odłączany system kabli.

 

[img:4]

Shure SE846

 

Dostępność

Zaktualizowana linia słuchawek Shure SE Sound Isolating będzie dostępna w październiku 2019.

 

więcej: www.shure.com
Słuchawki Słuchawki konsumenckie High End Kompaktowe do muzyki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

NAMM'20: Neumann.Control - rozszerz możliwości suba KH 750
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz