BOSS OD-200 - jazda obowiązkowa dla miłośników przesteru

BOSS OD-200 - jazda obowiązkowa dla miłośników przesteru

24 października 2019, 10:00
Producent: Boss

Uwielbiasz przesterowane brzmienia, ale nie możesz się zdecydować jakie najbardziej? A może lubisz eksperymentować z różnego rodzaju efektami distortion, overdrive lub fuzz bez powiększania pedalboardu? W takim razie musisz koniecznie przyjrzeć się najnowszej propozycji firmy BOSS, tj. modelowi OD-200.

 

[img:1]

 

BOSS OD-200 to kwintesencja dekad doświadczenia firmy w produkowaniu efektów typu distortion / overdrive / boost / fuzz zamknięta w niewielkim opakowaniu. Podobnie jak pozostałe produkty serii 200, urządzenie to wyróżnia się doskonałą jakością dźwięku, dzięki próbkowaniu 96 kHz , 32-bit AD/DA oraz wewnętrznemu przetwarzaniu w jakości 32 bitów. Dodatkowo, OD-200 doskonale "dogada się" z wszelkiego rodzaju pedałami ekspresji, przełącznikami nożnymi oraz MIDI. 

 

 

Ta hybrydowa, analogowo-cyfrowa maszyna zawiera w sobie 12 podstawowych trybów pracy oraz 15 rodzajów boostów. Dzięki różnym trybom uszeregowania toru sygnałowego (równoległy lub szeregowy) jesteśmy w stanie uzyskać całą masę kombinacji brzmieniowych, które w prosty sposób uszeregujemy w presety. Konstruktorzy nie zapomnieli wyposażyć OD-200 w pokładową bramkę szumów, która z pewnością przyda się miłośników selektywnych, hi-gainowych brzmień. 

 

[img:2]

 
więcej: www.boss.info
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gitara

Gitara z dżemem - konkurs pod egidą FX Music Group
Więcej wiadomości