Nowa kompaktowa konsola od ChamSys - MagicQ MQ70

Nowa kompaktowa konsola od ChamSys - MagicQ MQ70

25 października 2019, 10:00
Producent: ChamSys

MagicQ MQ70 od ChamSys to najnowszy produkt z serii Compact Console. Jest tak kompaktowa, że zmieści się nawet w bagażu podręcznym i waży zaledwie 7 kg.

 
[img:1]
 

Konsola jest wyposażona w ekran dotykowy 10,1”, 8 podświetlanych enkoderów i 12 faderów. Obsługuje 24 Universy z opcją rozszerzenia do 48. Posiada 3 porty sieciowe umożliwiające przesyłanie po ArtNecie i sACNie oraz 4 fizyczne porty DMX. Konsola zawiera także wbudowany moduł WIFI, umożliwiający szybkie połączenie z aplikacją ChamSys MagicQ Remote bez konieczności korzystania z zewnętrznych urządzeń sieciowych.

 

[img:2]

MQ70 posiada także wbudowany UPS, który chroni zarówno konsolę, jak i Ethernet switch w przypadku awarii zasilania. Ma niski pobór mocy i nie wymaga wentylatora chłodzącego - umożliwiając cichą pracę, co czyni go idealnym wyborem podczas małych koncertów, w studiach filmowych oraz podczas eventów teatralnych i korporacyjnych.

Dzięki wbudowanemu wejściu i wyjściu MIDI, LTC i wejściu audio do synchronizacji, MagicQ MQ70 oferuje wiele opcji integracji z zewnętrznymi urządzeniami.

 

[img:3]

MagicQ MQ70 działa z tym samym oprogramowaniem MagicQ co inne konsole tej serii, co oznacza, że zaprogramowane na nim show można załadować i uruchomić na dowolnej innej konsoli MagicQ (w granicach ilości Universów).

 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Gitarowe dziwolągi: gitara z... betonu!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz