Dwa sygnowane modele strun od Dean Markley

Dwa sygnowane modele strun od Dean Markley

28 października 2019, 09:00
Producent: Dean Markley

Dean Markley prezentuje dwa nowe komplety strun, sygnowane przez Orianthi (artystka solowa, zespół Michaela Jacksona oraz Richiego Sambory) oraz Doyle Wolfgang Von Frankenstein (kultowy The Misfits).

Komplet strun Orianthi charakteryzuje się zastosowaniem technologii kriogenicznej, co w połączeniu w grubością 9-52 sprawia, że jest to idealna opcja dla gitarzystów, lubiących efektowne podciągnięcia przy zachowani sprężystości w dolnym rejestrze. The Doyle ‘Annihilator’ Signature Set z kolei są odzwierciedleniem niezwykle agresywnego stylu gry, preferowanego przez gitarzystę The Misfits. Komplet ten charakteryzuje się grubością 10-60, heksagonalnym rdzeniem, oraz faktem, że wierzchnia warstwa zachowuje integralność z rdzeniem struny. 

 

[img:1]

 
Akcesoria gitarowe Struny do gitary elektrycznej

Gitara

Czy gitara MIDI ma rację bytu?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz