Mobilny Go Mic Mobile od Samsona już w sklepach

Mobilny Go Mic Mobile od Samsona już w sklepach

31 października 2019, 11:00
Producent: Samson

Firma Samson poinformowała, że pierwszy na świecie profesjonalny system mikrofonowy do smartfonów, umożliwiający mobilnym twórcom rejestrowanie dźwięku w dowolnym miejscu, jest już dostępny w Polsce. Go Mic Mobile łączy się bezpośrednio z urządzeniami iOS i Android, dzięki czemu w każdej chwili można rozpocząć filmowanie z dźwiękiem wysokiej jakości.

Transmisja o niskiej latencji eliminuje wszelkie problemy z synchronizacją, dzięki czemu możliwe jest przesyłanie, edytowanie i udostępnianie filmów bezpośrednio ze smartfona. Do systemu można podłączyć także dodatkowy nadajnik do pracy dwukanałowej. Obydwa kanały mogą być miksowane (streaming) lub zachowane na osobnych ścieżkach (postprodukcja).

 

[img:1]

 

Go Mic Mobile zawiera kabel „lightning” do podłączania urządzeń iPhone / iOS, kable USB Micro B i USB-C do urządzeń z systemem Android* oraz kabel 1/8 "(3,5 mm) do podłączenia dowolnego analogowego wejścia audio, a także różnorodne akcesoria do montażu odbiornika (ramiona wspornika, zapięcia na rzepy, adapter 1/4 "–20).

Go Mic Mobile dostępny jest w dwóch zestawach. Go Mic Mobile Lavalier Wireless System, z nadajnikiem Samson PXD2 Beltpack i dookólnym mikrofonem Lavalier LM8, pozwala na doskonałą bezprzewodową transmisję sygnału. Go Mic Mobile Handheld Wireless System jest wyposażony w nadajnik ręczny HXD2 firmy Samson z kapsułą Q8 Professional Dynamic Microphone i zapewnia najwyższą jakość cyfrowego bezprzewodowego działania. HXD2 oferuje również automatyczną regulację wzmocnienia AGC (Auto Gain Control), aby zapewnić najczystszy możliwy sygnał audio.

 

 

Obydwa zestawy przeznaczone są do nagrywania domowego video, podcastów, nadawania na żywo, reportaży, rejestrowania dźwięku - można je wykorzystywać zarówno w pracy, jak i w domu. Bateria litowo-jonowa pozwala na działanie do 13 godzin bez przerwy.

Go Mic Mobile oferuje cyfrową kompatybilność audio z urządzeniami z systemem Android 5.0 lub nowszym, które umożliwiają cyfrowe połączenie audio przez USB. Nie wszystkie aplikacje na Androida obsługują dźwięk USB, więc aby skorzystać z tej funkcji, konieczne może być pobranie aplikacji innej firmy. Łączność analogowa za pomocą dołączonego kabla 1/8 "(3.5 mm) jest oferowana jako rozwiązanie alternatywne.

Najnowsze systemy mikrofonowe Samson są już dostępne u oficjalnego dystrybutora marki w Polsce – firmy AudiofriQ w katalogowej cenie 899 zł.

 

[img:2]

 
Mikrofony Pozostałe Rejestracja mobilna Podcast i home office

HiFi

Gitarowy Rekord Świata 19 czerwca (Wrocław) - zobacz
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz