Ciekawe instalacje: Stadion Miejski w Białobrzegach

Ciekawe instalacje: Stadion Miejski w Białobrzegach

29 października 2019, 11:00
Dystrybucja: TOMMEX

29 września otwarto zmodernizowany Stadion Miejski im. Zygmunta Siedleckiego w Białobrzegach,  jeden z najładniejszych obiektów sportowych w radomskim regionie. W ramach generalnego remontu, oprócz nowej jakości stadionu, zawodnicy uzyskali zaplecze socjalne i nowe boisko treningowe. W miejsce starych trybun stanął nowy budynek, gdzie mieszczą się nowoczesne szatnie dla zawodników i sędziów, siłownia, gabinet odnowy i magazyn.

Stadion Miejski w Białobrzegach został wyposażony w nowoczesny system nagłośnienia, zapewniający doskonałej jakości dźwięk dla obszaru trybun oraz bieżni lekkoatletycznej. Instalacja nagłośniania oparta została na skutecznych, wytrzymałych i odpornych na warunki atmosferyczne, wysokiej jakości zespołach głośnikowych Community oraz elektronice Dynacord.

 

[img:1]

 

Centralnym punktem instalacji jest profesjonalne stanowisko komentatora sportowego wyposażone w cyfrowy mikser Ashly digiMIX18, bezprzewodowe zestawy mikrofonów, odtwarzacz audio oraz sprzęt niezbędny do obsługi wszelkiego rodzaju imprez  i wydarzeń o charakterze sportowym.

Projekt, dostawę oraz uruchomienie systemu nagłośnienia na Stadionie Miejskim w Białobrzegach wykonała firma TOMMEX Żebrowscy Sp. J.System nagłośnienia Stadionu Miejskiego w Białobrzegach[img:2]

[img:3]

 
więcej: tommex.pl
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne Ciekawe instalacje w Polsce
Ciekawe instalacje: Setki urządzeń ONZ w sieci AMX SVSI
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz