Nowe głośniki sufitowe serii VIC firmy Ecler

Nowe głośniki sufitowe serii VIC firmy Ecler

31 października 2019, 08:00
Producent: Ecler
Dystrybucja: Phono Media

Do oferty firmy Ecler dołączyły właśnie najnowsze głośniki sufitowe serii VIC. W jej skład wchodzą trzy modele: VIC6 (LF 6.5" + HF 0.5") o mocy 40W, VIC8 (LF 8" + HF 0.5") o mocy 60W oraz subwoofer VICSB8 (8"). 

Wszystkie głośniki mogą pracować zarówno w instalacjach niskoomowych, jak i na liniach 70/100V. Modele VIC6 i VIC8 są wyposażone w driver wysokotonowy z możliwością regulacji położenia tak, aby zapewnić jak najlepszą dystrybucję wysokich częstotliwości w nagłaśnianym pomieszczeniu, a subwoofer subwoofer VICSB8 ma na pokładzie zwrotnicę. 

 

[img:1]

 

Każdy z głośników serii CIV jest dostępny również w wariancie X z tylną obudową zabezpieczającą je i eliminującą emisję dźwięku do tyłu, co eliminuje ryzyko przesłuchów w przypadku instalacji głośników w podwieszanym suficie znajdującym się w kilku pomieszczeniach. Niewątpliwą zaletą modelu VIC jest również fakt, że dzięki odpinanemu grillowi, możemy go wymienić na odpowiadający nam kształt (okrągły lub kwadratowy), a także pomalować, tak żeby najlepiej komponował się z wyglądem otoczenia. 

Głośniki sprawdzą się doskonale zarówno na rynku komercyjnym (sale wykładowe, sale konferencyjne, biznes, hotele, restauracje, bary) jak i na rynku rezydencyjnym jako źródła dźwięku w instalacjach multiroom.

 

[img:2]

 
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

tel.: +48 22 740 44 83
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > Ecler rozwiń listę sklepów

Może Cię zaciekawić:
Ciekawe instalacje: Setki urządzeń ONZ w sieci AMX SVSI
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz