Kerry King w obozie Dean Guitars!

Kerry King w obozie Dean Guitars!

7 listopada 2019, 11:00
Producent: Dean Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Wiadomość ta czaiła się w otchłani internetu od miesięcy, ale teraz można już pisać o niej oficjalnie. Kerry King, jeden z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów metalowych w historii, lider legendarnego zespołu Slayer zmienia "barwy klubowe" i staje się członkiem rodziny Dean Gutars.

W kuluarach mówiło się o tym od dawna, Kerry King, muzyk kultowego Slayera, autor riffów do takich klasyków jak "Mandatory Suicide, "Repentless", "Hell Awaits", "Disciple" czy "Raining Blood" jest już oficjalnie artystą Dean Guitars. Sam muzyk oczywiście nie ukrywa ekscytacji nowym rozdziałem w swojej karierze i zapowiada, że gitary, które powstaną z tego związku z pewnością ucieszą miłośników jego twórczości. Śmiało można napisać, że całe środowisko metalowych gitarzystów z wypiekami na twarzy będzie oczekiwać pierwszych efektów tej współpracy. 

 

[img:3]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dean Guitars Dean Guitars www.deanguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Dean Guitars rozwiń listę sklepów

Marshall wypuszcza szafę grającą!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz