Limitowana seria Tumnus Deluxe OD/boost od Wampler

Limitowana seria Tumnus Deluxe OD/boost od Wampler

6 listopada 2019, 09:00
Producent: Wampler

Z okazji Halloween firma Wampler postanowiła wypuścić limitowaną wersję Tumnus Deluxe OD/boost . Efekt ten pod "straszną" maską skrywa znane i lubiane brzmienie, którym z pewnością nikt nie będzie straszyć.

Wampler Spooky Tumnus Deluxe OD/boost to limitowana seria niezwykle cenionego overdrive'u. Na pierwszy rzut oka widać halloweenowe inspiracje (niestety pajęczyny nie są dołączone do zestawu...), natomiast "pod maską" czai się znany i lubiony układ, czyniący z tego urządzenia jeden najbardziej cenionych OD/boosterów na świecie. Ponadto, efekt wyposażony został w przełącznik, pozwalający na pracę w trybach buffered / true bypass. Przełącznik Normal / Hot umożliwia pracę w zwykłym trybie oraz "doładowanym" większą ilością gainu, podczas gdy pionowo zamontowane gniazda, umożliwiają zaoszczędzenie miejsca w pedalboardzie. 

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

 
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej
Różowe, tytanowe tremolo? U Fu-Tone jak najbardziej!
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz