Gibson LP Bats - nie tylko dla miłośników Draculi

Gibson LP Bats - nie tylko dla miłośników Draculi

8 listopada 2019, 11:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Mamy tu miłośników horrorów? Jeśli tak to szykujcie portfele, Gibson oraz amerykański Guitar Center przedstawiają limitowaną wersję Les Paul Bats, który zachwyca nie tylko nietuzinkowym wyglądem, ale również ciekawymi rozwiązaniami lutniczymi.

Gibson LP Bats wyposażony został w duet przetworników CustomBuckers wraz z 3-pozycyjnym przełącznikiem oraz fantastycznie prezentujący się, dwukrotnie barwiony top typu 5A. Na hebanowej podstrunnicy oko przykuwają markery w kształcie nietoperzy, nawiązujące rzecz jasna do nazwy instrumentu. Warto również nadmienić, że do wyżej wymienionego modelu dołączany jest specjalnie zaprojektowany futerał. 

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Dla kogo nowa gitara akustyczna PRS P20?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz