L-Acoustics prezentuje zaawansowane rozwiązania AVB

L-Acoustics prezentuje zaawansowane rozwiązania AVB

6 listopada 2019, 12:00
Producent: L-acoustics
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Podczas tegorocznych targów AES nie mogło obyć się zarówno bez firmy L-Acoustics, a także licznych prezentacji najnowszych technologii w dziedzinie dźwięku. W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić sprawną pracę na dużych eventach bez użycia technologii cyfrowego przesyłu dźwięku AVB. Liczne prezentacje przygotowane przez ekipę L-A dotyczyły zarówno cyfrowych protokołów AV, a także rozwiązań certyfikowanych Milan, jak procesor P1.

P1 to multifunkcjonalny procesor i platforma pomiarowa AVB od L-Acoustics, który zaprojektowany został z myślą obsługi protokołu Milan. Jednocześnie urządzenie to stało się jednym z pierwszych, które oficjalnie otrzymały certyfikację producenta tego protokołu, firmy Avnu Alliance.

 

[img:1]

 

Milan łączy protokoły AVB tworząc wspólne rozwiązania, które łatwo bezproblemowo zintegrować między sobą, niezależnie od ich twórcy. To, co stworzyli inżynierowie L’Acoustics to sprowadzenie otwartego standardu IEEE AVB do poziomu ‘plug and play’, czyli ekstremalnie łatwej obsługi. To pozwala realizatorom na skupienie nad tworzeniem samego widowiska, a nie rozwiązywaniem problemów technicznych.

Genio Kronauer - Avnu Alliance

 

[img:2]

 

L-Acoustics P1 spełnia trzy zadania - procesora frond end, matrycy audio oraz zaawansowanego rozwiązania pomiarowego. Wszystko to kontrolowane jest poprzez łatwe w obsłudze oprogramowanie LA Network Manager. Jako procesor sygnału, P1 zapewnia korekcję, opóźnienie i sekcję dynamiki. Na jego pokładzie znalazły się cztery wejścia analogowe oraz matryca 20 wejść i 16 wyjść w obudowie 1U. P1 może bez problemu dystrybuować sygnał pomiędzy sekcją analogową, AVB i AES/EBU.

 

Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

L-acoustics L-acoustics www.l-acoustics.com

Dystrybucja w Polsce:

HiFi

Marshall wypuszcza szafę grającą!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz