Dwa powody na obecność na AVS - Sennheiser AMBEO i nowe słuchawki Momentum

7 listopada 2019, 12:00
więcej info: Aplauz Sp. z o.o

Wzorem lat ubiegłych, także w tym roku, Sennheiser - znany z profesjonalnych rozwiązań audio, przygotuje swoją ekspozycję w dwóch pomieszczeniach. Tegoroczni bohaterowie to soundbar AMBEO oraz bezprzewodowe słuchawki MOMENTUM. 

 

Sala kinowa - AMBEO

Sala Kinowa - z pierwszym w historii firmy soundbarem zapewniającym niesamowity dźwięk 3D – znajdzie się w Sali 101 Sky Box. Tu goście będą mogli poznać wizję domowej rozrywki przyszłości i zapoznać się z produktem wykraczającym poza standardowe rozwiązania konkurencji. Soundbar AMBEO jest wyposażony w 13 głośników klasy high-end i najnowszą technologię wirtualizacji dźwięku, co pozwala osiągnąć efektowne brzmienie 5.1.4 bez rozbudowanego systemu kina domowego. Sprzęt jest kompatybilny z Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X.

 

 

Sala Symfonia - MOMENTUM

Druga przestrzeń, oferująca przekrojowe spojrzenie na bogatą ofertę słuchawkową, będzie mieścić się obok, w Sali Symfonia 1. Tu Sennheiser po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje publiczności najnowsze bezprzewodowe słuchawki MOMENTUM Wireless. Ponadto w ramach odsłuchu, w specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie Hi-Fi, będzie można przetestować pierwsze zamknięte audiofilskie HD 820 czy legendarne HD 800S w parze ze wzmacniaczem HDV 820. Podczas targów dostępne będą także urządzenia bezprzewodowe, w tym MOMENTUM True Wireless – pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki w ofercie Sennheisera. Tutaj też miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli przetestować premierowo do tej pory niedostępne w Polsce bezprzewodowe słuchawki gamingowe GSP 670 i GSP 370 oraz poznają bliżej profesjonalny sprzęt dla graczy GSP 600, GSP 500 i GSP 550. 

Na stoiskach Sennheiser będzie można nie tylko przetestować znakomite akcesoria, otrzymać szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów, lecz także skonsultować się z doświadczonymi przedstawicielami firmy w kwestii doboru słuchawek i bezpiecznego ich użytkowania.

 

Więcej o nowościach Sennheiser'a

 
W Sennheiser tradycyjnie ruch jak w ulu.

W Sennheiser tradycyjnie ruch jak w ulu

W Sennheiser tradycyjnie ruch jak w ulu. Mnóstwo ludzi i prawie wszyscy to Niemcy, bowiem dla niemieckiego klienta to rodzima marka równie bliska sercu, jak...

SENNHEISER: AMBEO SOUNDBAR - relacja z premiery

SENNHEISER: AMBEO SOUNDBAR - relacja z premiery

Z tego co słyszałem to gwarantowane miejsce na podium wśród najlepiej brzmiących soundbarów świata.

SENNHEISER: AMBEO 3D SOUNDBAR

SENNHEISER: AMBEO 3D SOUNDBAR

Prace nad nim trwały ładnych kilka lat, co nie dziwi jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to pierwszy tego typu produkt w ofercie firmy i na dodatek Niemcy od...

.

więcej: sennheiser.pl
Słuchawki Kolumny i głośniki Słuchawki konsumenckie High End

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz