Phono Media wyłącznym dystrybutorem rozwiązań marki CUE w Polsce

8 listopada 2019, 10:00
więcej info: Phono Media

Phono Media ma przyjemność poinformować, że od początku listopada został wyłącznym dystrybutorem rozwiązań marki CUE w Polsce. 

Producent ma w swojej ofercie dwa flagowe rozwiązania. System rezerwacji sal touchONE ułatwiający efektywne zarządzanie: salami konferencyjnymi, salami lekcyjnymi, aulami wykładowymi czy infrastrukturą obiektów sportowych oraz system centralnego sterowania Cue System. Przy jego pomocy, możemy zintegrować w jedną całość wszystkie systemy znajdujące się w budynku, które komunikują się przy pomocy najpopularniejszych protokołów i sterować nimi wspólnie z jednej platformy, również zdalnie zarówno z komputera i urządzeń mobilnych. 

 

[img:1]

[img:2]

 

Ale to nie wszystko. W portfolio producenta znajdziemy również procesory sterowania (naścienne, do szafy rack oraz instalowane na szynie DIN), dotykowe panele ścienne i biurkowe (zarówno dla systemu touchONE jak i Cue System), klawiatury ścienne, a także sensory i oprogramowanie do konfiguracji i monitorowania pracy systemów zintegrowanych. 

Kontakt w sprawie oferty, cenników i setów demo: biuro@phonomedia.pl

 

[img:3]

[img:4]

 
Instalacje - akcesoria Multimedia

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

tel.: +48 22 740 44 83
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > CUE rozwiń listę sklepów

Biamp Unified Solutions Tour 2020 już w marcu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz