3 DOT Vision - nowa marka w portfolio Lauda Audio

3 DOT Vision - nowa marka w portfolio Lauda Audio

12 listopada 2019, 10:00
Producent: 3 DOT Vision
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Technologia Led na dobre zadomowiła się w naszym życiu. W chwili obecnej tradycyjne billboardy coraz częściej zastępowane są przez ekrany LEDTechnologia LED obecna jest na koncertach, festiwalach, wydarzeniach sportowych. Ponadto coraz częściej wykorzystywana jako element architektury nowoczesnych muzeów, galerii handlowych stadionów, dworców kolejowych. 

3 DOT Vision to szeroka oferta ekranów LED przeznaczonych zarówno do pracy wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Ekrany budowane są z modułów o wymiarze 320mm na 160mm lub z gotowych kabinetów 500mm na 500mm lub 640mm na 480mm.

 

[img:2]

 

Lauda Audio posiada w ofercie ekrany o różnych parametrach. Innowacyjnym rozwiązaniem jest seria MGLED oferująca dostęp serwisowy od frontu. Jeden kabinet modelu MGLED mieści 6 tradycyjnych modułów w rozmiarze 320mm na 160mm. MGLED to uniwersalny kabinet obsługujący różne rodzaje modułów od piksela P4 do piksela P1. Kupując raz kabinety MGLED masz możliwość zmiany ich parametrów zmieniając tylko moduły dzięki temu oszczędzasz pieniądze i jesteś gotowy na realizację najbardziej wymagających zleceń. Podstawowe moduły występują w dwóch wariantach. Moduły wewnętrzne w pikselach od P4 do P1. Oraz zewnętrzne od P10 do P4.

Dystrybutor zachęca do zapoznania się z ofertą i informuje, że każdorazowe zapytanie wycenia indywidualnie i stara się dobrać odpowiednie rozwiązania dla klienta.

 

[img:1]

 
więcej: 3dotvision.pl
Multimedia Ekrany, tablice

Gdzie kupić?

3 DOT Vision 3 DOT Vision 3dotvision.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > 3 DOT Vision rozwiń listę sklepów

Clear-Com - znaczące uaktualnienie platformy Arcadia
Więcej wiadomości