Najazdy kablowe Defender MICRO 2 dostępne w sprzedaży

Najazdy kablowe Defender MICRO 2 dostępne w sprzedaży

12 listopada 2019, 09:00
Producent: Defender
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Po premierze najazdów kablowych serii MICRO na tegorocznych targach Prolight + Sound we Frankfurcie nad Menem marka Defender podwaja stawkę: produkty nowej serii MICRO 2 kryją dwa kanały kablowe, a ich nowo opracowana powierzchnia 3D LaserGrip gwarantuje jeszcze lepszą ochronę ludzi i przewodów.

Oprócz udoskonalonego ergonomicznego wzornictwa najazdy kablowe serii MICRO 2 przekonują dbałością o środowisko - 90% materiałów, z których są wykonane, nadaje się do recyklingu.

 

[img:4]

 

MICRO 2 - korzyści w skali makro

Im rozleglejszy areał, tym większe wymogi w zakresie bezpieczeństwa ludzi i materiałów. Dotyczy to zwłaszcza targów, wystaw, centrów handlowych i innych powierzchni w budynkach i na zewnątrz, po których poruszają się piesi, ale także mniejsze pojazdy, wózki transportowe, hulajnogi i wózki inwalidzkie. Z myślą o takich miejscach marka Defender opracowała kompaktowe najazdy kablowe MICRO 2 o obciążalności dwóch ton na 20 x 20 cm powierzchni, które w swych dwóch kanałach o wymiarach 35 x 30 mm niezawodnie chronią przewody elektryczne i węże z wodą.

 Maksymalną antypoślizgowość i stabilność zapewnia innowacyjna powierzchnia LaserGrip, której wyjątkowo ergonomiczna forma i struktura minimalizuje ryzyko nieumyślnego przesunięcia całej linii najazdów kablowych.

 

 

Zrównoważona produkcja

90% materiałów, z których wykonane są produkty marki Defender, producent poddaje recyklingowi we własnych zakładach, wykonując wszystkie etapy recyklingu - od kruszenia tworzyw po granulowanie. Dotyczy to również produktów nowej serii MICRO 2. Ponieważ także nadzór nad produkcją odbywa się w całości wewnątrz zakładu, w każdej chwili można prześledzić pochodzenie poszczególnych materiałów, dostarczanych wyłącznie przez certyfikowane niemieckie przedsiębiorstwa. Marka Defender jest ponadto oficjalnym recyklerem materiałów firm Bayer, BASF i DOW Chemical, przez co ma znaczący udział w zrównoważonym obiegu granulatu przeznaczonego do ponownego wykorzystania.

Najazdy i mosty kablowe marki Defender posiadają certyfikat DEKRA (DIN 31000, EN 61537), odpowiadają klasie odporności ogniowej B2 (DIN 4102; klasa B1 jest również dostępna) i spełniają wymogi dyrektywy niskonapięciowej.

 

[img:5]

 

Nowa witryna internetowa

Równolegle z premierą najazdów kablowych serii MICRO 2 marka Defender prezentuje swą całkowicie odmienioną stronę internetową. Obecni i potencjalni użytkownicy znajdą na niej wszystkie przydatne informacje o produktach marki, której nowe hasło reklamowe brzmi: „Protect Your World”.

Najazdy kablowe nowej serii MICRO 2 marki Defender są dostępne od zaraz.

 

Instalacje - akcesoria Inne akcesoria

Gdzie kupić?

Defender Defender

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Defender rozwiń listę sklepów

"Udało się stworzyć coś fantastycznego!" - projekt i realizacja nagłośnienia w Teatrze Muzycznym Roma [VIDEO]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz