Crush Acoustic 30 - Nowość od Orange wkrótce w sprzedaży

Crush Acoustic 30 - Nowość od Orange wkrótce w sprzedaży

18 listopada 2019, 11:00
Producent: Orange Amps

Firma Orange Amplification postanowiła wprowadzić do oferty kolejny produkt przeznaczony do nagłaśniania instrumentów akustycznych. Tym razem jest to combo Crush Acoustic 30 wyposażone w jeden 8-calowy głośnik, charakteryzujące się mocą 30 W.

Nowy wzmacniacz udostępnia dwa kanały – instrumentalny i mikrofonowy. W pierwszym mamy do dyspozycji wejście typu jack 1/4” z tłumikiem Pad, układ Colour, pokrętło Gain i 3-pasmowy korektor. Drugi kanał wyposażono w wejście mikrofonowo-liniowe typu combo (XLR/jack), włącznik zasilania Phantom, pokrętło Gain i 2-pasmowy korektor.

 

[img:1]

 

Crush Acoustic 30 oferuje ponadto efekty Reverb i Chorus z regulacją poziomu oraz proporcji udziału przetworzonego sygnału w każdym kanale. Do dyspozycji mamy też globalny filtr Notch i ogólną regulację głośności, stereofoniczne wejście Aux (jack 1/8”), wyjścia liniowe (jack 1/4” i symetryczne XLR) oraz złącza pętli efektów. Combo może być zasilane dziesięcioma bateriami AA lub za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza.

 

[img:2]

 
Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary akustycznej

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz