Guitto GGC-04 - kapodaster dla gitarzystów klasycznych

Guitto GGC-04 - kapodaster dla gitarzystów klasycznych

25 listopada 2019, 09:00
Producent: Guitto
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Firma Guitto, będąca częścią rodziny Joyo, poszerza swoją ofertę o kapodaster, zaprojektowany z myślą o gitarzystach klasycznych. 

Guitto GGC-04 to kapodaster, specjalnie zaprojektowany z myślą o gitarzystach klasycznych oraz flamenco. W przeciwieństwie do wielu marek, mających w ofercie często produkty uniwersalne, nie do końca dostosowane do instrumentów klasycznych, Guitto wypuściło na rynek produkt specjalistyczny, dostosowany do specyficznych potrzeb gitarzystów używających instrumentów z nylonowymi strunami. Przypomnijmy, Guitto jest częścią rodziny Joyo i zajmuje się produkcją akcesoriów gitarowych. 

 

[img:2]

 

[img:1]

 
Pozostałe akcesoria Kapodastry

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Guitto rozwiń listę sklepów

Nowe combo Blackstar to wszystkomająca maszyna do produkcji dB!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz