SRM FLEX - Ultrakompaktowe zestawy nagłośnieniowe od Mackie

SRM FLEX - Ultrakompaktowe zestawy nagłośnieniowe od Mackie

25 listopada 2019, 11:00
Producent: Mackie
Dystrybucja: Music Info

Mackie to firma, która w dziedzinie audio słusznie zasługuje na miano legendy. Jej nazwa to synonim niezniszczalnych mikserów, kolumn i akcesoriów nagłośnieniowych, które od kilkudziesięciu lat nieprzerwanie i niezawodnie służą na całym globie. Producent mimo tego ciągle tworzy i kreuje rewolucyjne produkty, które nieprzerwanie podnoszą poprzeczkę.

Nie inaczej jest w temacie całkowicie nowego zestawu nagłośnieniowego SRM-Flex. To przenośny, kompaktowy zestaw, w którego skład wchodzi cienki element szerokopasmowy wyposażony w sześć 2-calowych o szerokiej dyspersji, a także 10" subwoofer z wbudowanym modułem cyfrowego miksera. Umożliwia on mieszenie ze sobą aż 6 sygnałów - 2 mikrofonowo-liniowe z możliwością podłączenia instrumentu, jedno stereo a także Bluetooth.

 

[img:6]

 

Wbudowane ustawienia korekcji pozwalają szybko dostosować brzmienie do wybranego rodzaju muzyki, a pogłos skutecznie wzbogaci brzmienie wejść mikrofonowych. Dla fanów nieco bardziej zaawansowanych ustawień dedykowana jest aplikacja SRM-Flex Connect na iOS i Android, która umożliwia dokładne dopasowanie barwy do potrzeb użytkownika.

 

 

Wbudowany wzmacniacz klasy D dostarcza mocy 1300W, co umożliwia skuteczne pokrycie dźwiękiem sali o pojemności około 100 osób. Moduł szerokopasmowy składa się w trzy, małe i lekkie elementy - co znacząco ułatwia przenoszenie. Producent dostarcza także pokrowce na wszystkie części zestawu, który również niewiele waży - jest to ok. 13.4 kg.

Całość zbudowana została z lekkiego, aczkolwiek bardzo wytrzymałego poliuretanu z grillami z perforowanej, pokrytej farbą proszkową stali. SRM-Flex dedykowany jest do muzyków mobilnych, klubów karaoke, barów, sal konferencyjnych, klubów i wielu innych.

 

[img:2]

[img:4]

[img:1]

[img:3]

[img:5]

 
więcej: mackie.com
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA)

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mackie rozwiń listę sklepów

Pro Audio

25 lat minęło… Jubileusz rodziny Evolution Wireless Snnheisera
Więcej wiadomości