Elanor Vocals Resynthesized od teraz także dla wtyczki Harmor

28 listopada 2019, 11:00

Harmor to jedna z flagowych wtyczek syntezatorowych stworzonych przez Image-Line i dedykowanych do popularnego programu FL Studio. Po premierze dobrze przyjętych Elle Vee, Victoriya, Tevlo, Veela i Lollievox Vocals przyszedł czas na Elanor, który razem z resztą tworzy szerokie spektrum możliwych modulacji wokalnych.

Elanor Vocals Resynthesized pozwala na “zaśpiewanie” 150, różnych fraz nagranych przez brytyjską wokalistkę Elanor. Wszystko to oczywiście w czasie rzeczywistym, w dowolnej tonacji, akordzie i tempie. Naturalne i generowane vibrato dodaje realizmu, a 25 efekty specjalne zawierają w sobie vocoder, brzmienie pad i wiele innych.

 

 

Praca wtyczki została maksymalnie ułatwiona, a kreowanie barw opiera się na technologii “drag and drop” - “przeciągnij i puść”. Razem do dyspozycji dostajemy 325 presetów Harmor i 300 powiązanych z nimi plików dźwiękowych.

Elanor Vocals Resynthesized dostępny jest w cenie $39 (około 150 zł). Wtyczka wymaga FL Studio w wersji 20.1 lub wyższej i HARMOR w wersji 1.3 lub wyższej.

 

 
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Studio

NAMM'20: Interfejsy audio od SSL - SSL 2 i SSL 2+
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz