Novation udostępnił świąteczną paczkę Sound Collective

Novation udostępnił świąteczną paczkę Sound Collective

29 listopada 2019, 11:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Novation udostępnił dla swoich użytkowników świąteczną edycję pluginów Sound Collective. Tym razem są to aż 4 instrumenty wirtualne i 3 efekty audio od firm iZotope, KV331 Audio, D16 Group, Tracktion Software i Puremagnetik – za darmo!

 

Pluginy w aktualnej ofercie:

 
  • Izotope Trash 2 jest efektem distortion, mogącym się pochwalić ponad 60 algorytmami przesteru i nasycenia, oraz wbudowanym waveshaper’em pozwalającym projektować Ci Twoje niepowtarzalne brzmienie!
  • KV331 Audio SynthMaster Player to uproszczona wersja nagradzanego wirtualnego syntezatora SynthMaster. Uzbrojony w ponad 1800 presetów i intuicyjną kontrolę wbudowanych FX’ów, jest doskonałym narzędziem do produkcji muzyki elektronicznej;
  • Nithonat od polskiego zespołu D16 Group – emulacja legendarnego automatu perkusyjnego Roland TR-606. Zachwyca poszerzoną kontrolą syntezy dźwięków i autentycznym brzmieniem, które już teraz może zagościć w twoim programie DAW!
  • Puremagnetik Lo-Fi Ambient Tools – zestaw dwóch efektów i jednego instrumentu. Syntezator Verv emuluje ciepłe, nagrane na taśmie brzmienia smyczkowe. Pastfabric łączy dekonstrukcję audio w stylu granulacji i brzmienia taśmy. Fathoms to niezależny efekt generujący ambient oparty na zmianie wysokości tonu, opóźnieniu sprzężenia zwrotnego i fizycznie modelowanym pogłosie.
  • Tracktion Software BioTek – instrument łączący innowacyjny silnik syntezy oraz obszerną bibliotekę sampli.  Kreuj brzmienia o bogatych teksturach, które sprawdzą się świetnie w kompozycjach takich jak ścieżki dźwiękowe do filmów i gier!

 

Aktualna oferta Sound Collective, o łącznej wartości ponad 300$, jest dostępna dla użytkowników Novation za darmo od 21 listopada 2019 do 6 lutego 2020 roku.

 

Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

DirectOut i RME znów łączą siły
Więcej wiadomości