Cameo ZENIT B200 i LD Systems seria U300 z nagrodami za wzornictwo

Cameo ZENIT B200 i LD Systems seria U300 z nagrodami za wzornictwo

2 grudnia 2019, 11:00
Producent: Cameo LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL GmbH

Znamy już zwycięzców: urządzenie ZENIT B200 marki Cameo i seria U300 marki LD Systems to dwa produkty firmy Adam Hall Group wyróżnione nagrodą o międzynarodowej renomie – German Design Award 2020. Zasilany akumulatorem reflektor LED ZENIT B200 wygrał w kategorii „Excellent Product Design – Lighting”, natomiast systemy bezprzewodowe serii U300 okazały się bezkonkurencyjne w kategorii „Excellent Product Design – Entertainment”.

Ponowne otrzymanie nagrody German Design Award jest dla firmy Adam Hall Group z siedzibą w Neu-Anspach w Hesji potwierdzeniem słuszności obranej strategii, polegającej na projektowaniu innowacyjnego sprzętu eventowego w bliskim kontakcie z klientem. Zarówno rozwiązania UHF do systemów bezprzewodowych i odsłuchów dousznych serii U300 marki LD Systems, jak również zasilany akumulatorem reflektor zewnętrzny typu wash ZENIT B200 marki Cameo, uosabiają charakterystyczny język wzornictwa swoich marek i zapewniają profesjonalnym użytkownikom przemyślane połączenie funkcjonalności, wygodnej obsługi, niezawodności, mocy i wysokiej jakości wykonania, doskonale sprawdzające się w różnorodnych codziennych zastosowaniach.

 

[img:1]

 

German Design Award to nagroda za innowacyjne produkty i projekty, których twórcy są liderami niemieckiej i międzynarodowej sceny designu. Jest przyznawana przez Radę Wzornictwa – niemiecki ośrodek kreowania marek i designu, będący fundacją założoną w 1953 roku z inicjatywy niemieckiego Bundestagu, której zadaniem jest konsekwentne wspieranie przedsiębiorstw w wykorzystywaniu wzornictwa do pomnażania wartości marek. Rada Wzornictwa jest jednym z czołowych światowych centrów kompetencji do spraw komunikacji i strategii marek w zakresie wzornictwa.

 

Cały zespół firmy Adam Hall Group pęka z dumy, że w roku 2020 również znaleźliśmy się w gronie laureatów German Design Award – podobnie jak w latach 2017, 2018 i 2019. Cieszymy się, że po kompleksowym rebrandingu, któremu niedawno poddaliśmy obie marki, LD Systems i Cameo, nasze rozwiązania wzbudzają entuzjazm nie tylko użytkowników z branży, lecz także międzynarodowej elity designu. Uznanie kapituły German Design Award dla naszych starań wzmacnia naszą determinację, by także w przyszłości ciągle odkrywać nowe drogi i być pionierem w produkcji innowacyjnej techniki eventowej.

Alexander Pietschmann - dyrektor zarządzający spółki Adam Hall Group

 

Oficjalne wręczenie nagród German Design Award 2020 odbędzie się 7 lutego 2020 roku na targach Ambiente 2020 we Frankfurcie nad Menem.

 

[img:2]

 
Mikrofony Systemy bezprzewodowe Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

HiFi

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz