Joe Satriani już 5 maja 2020 w Polsce!

Joe Satriani już 5 maja 2020 w Polsce!

4 grudnia 2019, 12:00

Joe Satriani wraca do Polski! Legendarny muzyk wystąpi 5 maja 2020 w warszawskim klubie Stodoła. 

 

 

Joe Satriani, wirtuoz gitary elektrycznej wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się 5 maja przyszłego roku w stołecznym klubie Stodoła. "The Shapeshifting Tour" rozpocznie się 15 kwietnia 2020 roku w Niemczech i dotrze m.in. do Szwajcarii, Holandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Czech, Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji czy Polski. Na koncertach będzie można usłyszeć utwory z nowego albumu, którego premiera zaplanowana jest na kwiecień. Artysta zapowiada, że występy na żywo będą również zawierały uwielbiane przez fanów utwory takie jak “Surfing With The Alien”, “Cherry Blossoms”, “Always with Me, Always with You” czy ”Flying In A Blue Dream”.

 

[img:1]

 

Obok Satrianiego, w skład zespołu koncertowego, który będziemy mieli szanse usłyszeć w warszawskim klubie Stodoła wchodzą: znany perkusista Kenny Aronoff (John Fogerty), basista Bryan Beller (Aristocrats) i klawiszowiec Rai Thistlethwayte (Thirsty Merc).

 

[img:2]

 

Przez dwie dekady wirtuoz gitarowy podróżował po świecie, grając wyprzedane koncerty zarówno jako headliner, jak i założyciel i pomysłodawca słynnego cyklu koncertów "G3". Satriani wydał do tej pory wiele albumów studyjnych oraz albumów w wersji live, które sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy na całym świecie. Z jego wielu solowych albumów, dwa z nich zyskały status platyny, a cztery inne pokryły się złotem. Artysta ma również na swoim koncie 15 nominacjami do nagrody Grammy.

 

[img:3]

 

Gitary Elektryczne

Gitara

U Joyo dużo nowości - gitarowo, basowo i streamingowo
Więcej wiadomości