mydmx GO - najprostszy system do sterowania oświetleniem efektowym

mydmx GO - najprostszy system do sterowania oświetleniem efektowym

10 grudnia 2019, 11:00
Producent: American DJ

Czy da się sterować oświetleniem bez znajomości programowania? Z mydmx GO jest to możliwe! Zaprezentowany na tegorocznych targach LDI system idealnie sprawdzi się małych klubach, barach i innych miejscach, gdzie nie ma potrzeby instalacji profesjonalnej konsoli lub wykwalifikowanej obsługi. 

 

[img:5]

 

Mydmx GO firmy ADJ to nowy, rewolucyjny system sterowania oświetleniem, który jest niezwykle łatwy w użyciu.Posiada panel kontrolny w postaci aplikacji z kompaktowym interfejsem, który łączy się bezprzewodowo z iPadem, Androidem lub tabletem Amazon Fire i jest wyposażone w podwójne standardowe 3-stykowe wyjście XLR do podłączenia do systemu oświetlenia.

 

[img:2]

 

Aplikacja mydmx nie wymaga umiejętności programowania, mimo to można z jej pomocą tworzyć wspaniałe, zsynchronizowane pokazy świetlne w dowolnej kombinacji różnych opraw oświetleniowych. Layout aplikacji posiada dwa pokrętła FX - jedno do wyboru colour chases i jedno do movement patterns - z których każde zawiera osiem wstępnie zaprogramowanych efektów.

Można je wybierać niezależnie, dostosowywać (zmieniając paletę kolorów, prędkość, rozmiar, shift i fan) i łączyć, aby stworzyć ogromną liczbę unikalnych efektów, które można następnie zapisać i przywołać do jednego z 50 zdefiniowanych przez użytkownika presetów. W ciągu kilku sekund można z łatwością stworzyć niesamowite efekty, które wymagałyby godzin programowania przy użyciu tradycyjnych systemów sterowania.

 

[img:4]

 

Dzięki bogatej bibliotece ponad 15 000 opraw mydmx GO może być używany do sterowania różnymi rodzajami oświetlenia DMX od różnych producentów. Urządzenie obsługuje 256 kanałów DMX, dodatkowe 256 można zakupić przez stronę producenta. Jeśli jest potrzeba podłączenia drugiej linii urządzeń można dokupić kolejne 512 kanałów (tylko z wersją myDMX 3.0)

Aktualna cena zestawu to 799 zł

 

[img:1]

 

Sterowniki

Gdzie kupić?

American DJ American DJ www.americandj.eu

Dystrybucja w Polsce:

A.D.J. Supply Europe B.V.

adres:
ul. Junostraat 2 6468EW Kerkrade (Holand)

Sklepy muzyczne > American DJ rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Astra Beam260IP - Beam do pracy w każdych warunkach
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz