GrandMA3 v1 już dostępna w wersji onPc!

GrandMA3 v1 już dostępna w wersji onPc!

12 grudnia 2019, 13:37
Producent: MA Lighting
Dystrybucja: LTT

Jak informuje producent, jest już dostępna długo wyczekiwana wersja GrandMA3 onPc!

Wraz z pełną wersją oprogramowania na komputery zostało również zaktualizowane oprogramowanie na konsole, jak zarzeka się producent jest to już w pełni funkcjonalna wersja softu, z której śmiało można korzystać na realizacjach.

[img:1]

Nie da się ukryć, że jest to na pewno premiera roku, jak nie ostatnich lat w segmencie sterowania światłem, jak pisze producent na swojej stronie.

 

Oprogramowanie GrandMA3 jest ukształtowaniem platformy GrandMA3 i zostało zaprojektowane tak, aby uwzględnić obecne i przyszłe potrzeby sterowania piorunami. Oprogramowanie ma udoskonalony interfejs użytkownika przeznaczony do szybkiego programowania i łatwości użytkowania.Warto zaznaczyć, że mimo premiery softu onPc i wdrożenia pełnej funkcjonalności w oprogramowanie dedykowane dla konsolet z serii GrandMA3, popularna babcia z numerem 2 nie traci póki co supportu - wraz z premierą v1.0 dla GMA3 producent udostępnił wersję oprgoramowania dla GMA2 z numerem 3.8.

My juz ściągneliśmy swoją kopie oprogramowania i na pewno na łamach infolight.pl pokusimy się o porównanie i własną opinie.

Gdzie kupić?

MA Lighting MA Lighting www.malighting.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT

HiFi

Shure przedstawia cyfrowy system bezprzewodowy SLX-D
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz