BOSS przedstawia okręt flagowy wśród syntezatorów gitarowych

BOSS przedstawia okręt flagowy wśród syntezatorów gitarowych

13 grudnia 2019, 09:00
Producent: Boss

W serii filmów Terminator model T-1000 był najnowocześniejszym oraz najsilniejszym modelem, stworzonym przez super komputer Sky-Net. W realnym świecie, inżynierowie firmy BOSS również stworzyli super-syntezator gitarowy i nadali mu dystyngowany symbol SY-1000. 

 

 

BOSS SY-1000 to najnowszy i "najbardziej wypasiony" syntezator gitarowy w ofercie legendarnej firmy. Na pokładzie urządzenia znajdziemy ponad 150 unikalnych brzmień, funkcję Dynamic Synth oraz kultowe już brzmienia instrumentów BOSS/Roland. Użytkownicy będą w stanie budować presety wykorzystujące do trzech instrumentów jednocześnie, łączyć je oraz szczegółowo kształtować, dzięki zaawansowanym parametrom edycji. 

 

[img:1]

 

Warto podkreślić, że SY-1000 spisuje się doskonale zarówno z gitarą jak i z basem. Porcję efektów stricte gitarowo/basowych zaczerpnięto z innego okrętu flagowego firmy, mianowicie z modelu GT-1000. Najnowsze syntezatorowe dziecko firmy BOSS będzie dostępne na rynku już na początku 2020 roku. 

 

[img:2]

 
więcej: www.boss.info
Efekty Multiefekty gitarowe do gitary elektrycznej Pozostałe efekty do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Boss rozwiń listę sklepów

Gitara

B6 to najnowsza propozycja Zoom dla basistów
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz