Daray i Victor z Dimmu Borgir w mini trasie z warsztatami sekcyjnymi

Daray i Victor z Dimmu Borgir w mini trasie z warsztatami sekcyjnymi

5 stycznia 2020, 14:00

Dobra współpraca w sekcji rytmicznej jest gwarantem sukcesu każdego zespołu. Już na początku roku Daray i Victor z Dimmu Borgir poprowadzą warsztaty sekcyjne. Jest to niezbyt popularna forma prowadzenia warsztatów więc tym bardziej warto wziąć udział.

[img:1]

Artyści podczas krótkiej trasy odwiedzą aż 3 miasta: Łódź, Gdynię oraz WarszawęPodczas warsztatów Daray i Victor opowiedzą jak zaczęli grać na instrumentach i z jakimi trudnościami musieli sobie radzić na początku swojej kariery. Nie zabraknie również tematów dotyczących różnych technik gry na poszczególnych instrumentach czy też odpowiedniego przygotowania do pracy w studio. Pojawią się również porady odnośnie dobrej współpracy w sekcji oraz życia w trasie koncertowej.

 

BIOGRAFIA

Dariusz „Daray“ Brzozowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych perkusistów na scenie metalowej. Znany ze swojego ekstremalnego grania na bębnach, precyzji i prędkości ponaddźwiękowych, zdobywał swoją reputację przez lata i był wielokrotnie ceniony za swoje osiągnięcia. Jego zespoły intensywnie podróżują po świecie. Zagrał ponad 1000 koncertów. Urodzony w 1980 roku, swój pierwszy zestaw otrzymał w wieku 14 lat. Jego historia rozpoczęła się od zespołu Vesania i była kontynuowana w Vader, Masachist, Hunter, Black River. Jest także muzykiem sesyjnym dla wielu zespołów. Dziś, bębniąc dla Dimmu Borgir, Dante, Huntera, Black River i będąc pedagogiem i aktywnym bębniarzem grającym warsztaty , pozostaje na czele bezkompromisowych perkusistów na świecie.

Sponsorowany przez: Meinl Cymbals, Tama Drums, Wincent Drumsticks, Remo Drumheads, JerryHarvey Audio, Klotz Cables

Victor Brandt, urodzony w 1983 roku w Szwecji, basista norweskiego zespołu black metalowego Dimmu Borgir. Victor zbudował swoją reputację basisty-”solidnego jak skała”, będąc członkiem takich zespołów jak Satyricon, Entombed i Entombed A.D., Totalt Jävla Mörker, a teraz Dimmu Borgir i Firespawn. A także praca na żywo z zespołami takimi jak Six Feet Under, Witchery, The Haunted, At The Gates itp. Podobnie jak Daray, Victor zagrał także ponad 1000 koncertów na całym świecie, nagrał kilkanaście albumów i nadal pisze muzykę, nagrywa, występuje i jest skuteczny jak zawsze.

Sponsorowany przez: Sandberg Basses, DR Strings, Klotz Cables & D.I.s, Darkglass Pedals, Radial, Richter Straps, Jerry Harvey Audio, In Tune Picks, Positive Grid.

 

 

Warsztaty Daray + Victor / Dimmu Borgir:

-Warsztat sekcyjny Daray i Victor z Dimmu Borgir w Drum Room

-Warsztaty Daray + Victor / Dimmu Borgir 09.01.2020 Drumstore

-Warsztat sekcyjny Daray i Victor z Dimmu Borgir w Sklep Muzyczny Pasja

 

 więcej:https://www.facebook.com/DarayOfficial/

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Steve Gadd - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz