Shure aktualizuje oprogramowanie mikrofonów sufitowych MXA910 z IntelliMix DSP

Shure aktualizuje oprogramowanie mikrofonów sufitowych MXA910 z IntelliMix DSP

2 grudnia 2019, 14:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Shure zaprezenotwał kolejną ewolucję platformy mikrofonów sufitowych Microflex Advance - nowego MXA910 z IntelliMix DSP. Ta bezpłatna aktualizacja oprogramowania układowego, zgodna z poprzednimi wersjami, ułatwia instalację mikrofonu sufitowego. MXA910 jest bardziej funkcjonalny niż kiedykolwiek. Z większą klarownością i doskonałą jakością dźwięku.

Nowa odsłona MXA910 to niezwykle potężne rozwiązanie audio, które w niektórych aplikacjach nie wymaga stosowania dodatkowych urządzeń. Może to znacznie uprościć złożoność systemu i skrócić czas instalacji podzespołów u klienta, zapewniając lepszy dźwięk w przystępnej cenie dla wielu różnych zastosowań.

 

[img:1]

 

Oprogramowanie układowe MXA910 w wersji 4.0.12 dodaje kilka nowych, potężnych funkcji:

 

Większa czytelność

 
  • Wbudowany procesor IntelliMix DSP zapewnia automatyczny miks wszystkich głosów uczestników do pojedynczego kanału dźwięku, pozbawionego szumów i echa do bezpośredniego połączenia ze sprzętowymi kodekami i aplikacjami konferencyjnymi.
  • Dodano technologię Autofocus dostrajającą pozycję każdego z 8 wiązek w czasie rzeczywistym, aby uzyskać bardziej spójny dźwięk.

 

Większa prostota

 
  • Prosta instalacja tuż „po wyjęciu z pudełka” zapewnia pokrycie całego pomieszczenia w obszarach do 9 x 9 m. Nie wymaga konfiguracji.
  • Łatwiej twórz niestandardowe konfiguracje i skracaj czas uruchamiania korzystając z programu Designer Configuration Software (version 3.2).

 

Większa elastyczność

 
  • Twórz większe instalacje, łącząc kilka MXA910 z jednym procesorem P300, sterującym całym systemem, co również zmniejsza całkowity koszt systemu
  • Zdalnie monitoruj wszystkie swoje MXA910 za pomocą  SystemOn Audio Asset Management Software.

 

 

Certyfikacja

Shure posiada certyfikat Zoom Rooms i dołączył również do programu certyfikacji Microsoft Teams. MXA910 bezproblemowo integruje się z popularnymi aplikacjami do wideokonferencji, a także oferuje pierwszą w branży funkcję synchronizacji stanu wyciszenia z systemami Zoom, Skype dla firm i Microsoft Teams.*

*W połączeniu z procesorem konferencyjnym Shure P300.

 

Darmowa aktualizacja

Firmware MXA910 w wersji 4.0.12 jest dostępny do pobrania za pośrednictwem narzędzia Shure Update Utility (SUU).

 

[img:2]

 
więcej: www.shure.pl
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Może Cię zaciekawić:
Ciekawe instalacje: L-Acoustics w Teatrze Wielkim w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz