Aplikacja Teenage Engineering OP-Z na Androida już dostępna

Aplikacja Teenage Engineering OP-Z na Androida już dostępna

27 grudnia 2019, 10:00
Producent: Teenage Engineering
Dystrybucja: AUDIOTECH

Mega wiadomość! Aplikacja do OP-Z od Teenage Engineering już nie tylko na iOS! Wersja na Androida jest już gotowa jako beta i czeka na pobranie w sklepie Google Play. W takim razie kto się wahał nad zakupem tej cud maszyny, bo nie miał urządzenia z jabłkiem w logo, to może śmiało powrócić do tematu, bo naprawdę warto!

OP-Z to prawdziwe multimedialne urządzenie dla twórcy XXI wieku! Oparty jest na zaawansowanym sekwencerze, lecz jest czymś więcej niż narzędziem do komponowania. „Z” oznacza trzeci wymiar, głębię oraz kreatywność związaną z tworzeniem muzyki. Pozwala na sekwencjonowanie nie tylko audio, lecz również video, wizualizacji, zdjęć i świateł po DMX. Maszyna wprost ze snów!

Aplikację OP-Z na Androida możecie pobrać z Google Play.

 

[img:1]

 
Oprogramowanie i DAW Syntezatory

Gdzie kupić?

Teenage Engineering Teenage Engineering teenage.engineering

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Teenage Engineering rozwiń listę sklepów

Studio

Jak zostać realizatorem dźwięku? (Rafał Kossakowski)
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz