RCF zaprezentował nową, aktywną kolumnę NX 10-A II

RCF zaprezentował nową, aktywną kolumnę NX 10-A II

23 grudnia 2019, 12:00
Producent: RCF

Firma RCF zaprezentowała nowego członka rodziny aktywnych kolumn NX. Wyposażony w precyzyjne przetworniki i drewnianą obudowę, NX 10-A II został zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić ponadprzeciętną jakość dźwięku i wysoką wszechstronność.

Producent przekonuje, że używany jako samodzielny system FOH, satelita (z subwooferem), monitor sceniczny lub głośnik podwieszany, NX 10-A II ma łączyć wysoką wydajność i niezawodność w kompaktowej obudowie.

 

[img:1]

 

Stworzony jako idealne uzupełnienie zestawów głośnikowych RCF HDL lub NXL, posiada znaczną moc i akcesoria flagowych głośników RCF TT+, takie jak wiele punktów montażowych i przetwarzanie FiRPHASE.

Głośniki RCF zostały zaprojektowane przy użyciu opatentowanej i zaawansowanej technologii filtrowania FiR, stworzonej w celu zapewnienia przejrzystego dźwięku, absolutnej czystości i perfekcyjnego obrazu stereo. Specjalne filtry FiRPHASE pozwalają uzyskać spójną dystrybucję dźwięku dla wszystkich słuchaczy bez zniekształceń fazowych, zapewniając minimalne opóźnienia w systemie.

 

[img:2]

 

CD350 to wysokowydajny ceramiczny driver z 1.75-calową membraną i 1.0-calowym wyjściem. Membrana jest precyzyjnie uformowana z poliestru z cewką drgającą zaprojektowaną z wykorzystaniem wysokotemperaturowego korpusu Kaptonowego i drutu aluminiowego o profilu prostokątnym pokrytego miedzią.

NX 10-A II posiada najnowocześniejszy, 10-calowy głośnik niskotonowy i driver ciśnieniowy RCF, z tubą z rozproszeniem 90° x 60° o stałym pokryciu kierunkowym. Wszystko zapakowane w obudowę ze sklejki brzozowej o wysokiej wytrzymałości i niskich wibracjach.

 

[img:3]

 

Wzmacniacz o mocy 1400 W posiada solidną, obrabianą maszynowo strukturę aluminiową, która nie tylko stabilizuje wzmacniacz podczas transportu, ale także pomaga w rozpraszaniu ciepła. Wewnętrzny układ DSP wyposażony jest w limitery i zabezpieczenia przetworników oraz specjalne filtry FiRPHASE, które zapewniają spójną dystrybucję dźwięku dla wszystkich słuchaczy bez zniekształceń fazowych. Pojedynczy przycisk kształtuje dźwięk na potrzeby muzyki tła, szczególnie przydatny, gdy system odtwarza na minimalnych poziomach głośności.

Wytrzymała obudowa ze sklejki brzozowej pokryta jest czarną, teksturowaną powłoką poliuretanową. Mocny, powlekany proszkowo metalowy grill chroni przód, a umieszczona od tyłu przezroczysta akustycznie pianka zapewnia ochronę przed kurzem i wilgocią. Cztery punkty montażowe umożliwiają łatwe podwieszenie.

 

[img:4]

 

więcej: www.rcf.it
Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki Pełnopasmowe aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

tel.: +48 (12) 420 63 00
tel.: +48 (12) 442 43 42
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > RCF rozwiń listę sklepów

Samson G-Track Pro - nagrywaj także w domu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz