Broadweight Bluetooth - pomocnik w trakcie riggingu

Broadweight Bluetooth - pomocnik w trakcie riggingu

23 grudnia 2019, 09:00

Broadweight Bluetooth od Mantracourt Electronics LTD  to system monitorowania obciążenia, jeden z nielicznych na rynku, oparty na transmisji bezprzewodowej. Zadebiutował w tym roku na targach LDI, zdobywając nagrodę w kategorii Staging & Rigging.

Przenośny system monitorowania BroadWeigh został zaprojektowany, aby pomóc technikom w montażu sprzętu. System informuje o statycznym i dynamicznym obciążeniu szczytowym w czasie rzeczywistym, aby zapewnić, że żaden punkt konstrukcji nie zostanie przeciążony. Prosty i wszechstronny system bezprzewodowy oferuje dodatkowo szybką i łatwą konfigurację.Transmisja bezprzewodowa działa do 800m, z możliwością powiększenia zakresu stosując repeatery sygnału bezprzewodowego.

 

[img:1]

 

Szakla typu "omega" oraz dodatkowe akcesoria pozwalają na monitorowanie obciążenia z wysoką dokładnością w czasie rzeczywistym. Z urządzeniem można mieć pewność, że żaden punkt konstrukcji nie jest przeciążony. BroadWeigh load cell shackles pozwala użytkownikom poznać dokładne obciążenia w danym punkcie kratownicy czy wciągnika podczas riggingu. Te cenne dane umożliwiają technikom na równomierne rozłożenie obciążenia. Urządzenie ma funkcję sygnalizowania alarmowego w celu uniknięcia sytuacji przeciążenia podzespołu.

 

[img:2]


Szakle ze zintegrowaną elektroniką są dostępne w dwóch obciążalnościach: 4 ¾ tony i 3 ¼ tony.
W skład akcesoriów wchodzi między innymi bezprzewodowy sensor prędkości wiatru, bezprzewodowy poręczny wyświetlacz, Data Logging and Load Monitoring Software, repeater sygnału bezprzewodowego.

 

[img:3]

 

Nowy system Broadweight Bluetooth pozwala na przesyłanie danych prosto do urządzenia z iOS lub Androidem, pozwalając na efektywny monitoring obciążenia w w mniejszych instalacjach. W porównaniu z oryginalnym Broadweight oferuje łatwiejszy w obsłudze system (informacje na telefonie lub tablecie), mniejszy zakres transmisji (do 90m) i możliwość wykorzystania maksymalnie 12 szakli.

 

[img:5]

Scena Akcesoria Inne

Oświetlenie

Jak podkreślić piękno klasycznych samochodów oświetleniem?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz