Heritage Audio prezentuje kompresor HA-609A

Heritage Audio prezentuje kompresor HA-609A

24 grudnia 2019, 11:00
Producent: Heritage Audio
Dystrybucja: AUDIOTECH

Heritage Audio może nie jest producentem, który celuje w domowe i bardzo proste warunki nagraniowe. Jego produkty dedykowane są do absolutnych profesjonalistów i osób, które cenią sobie najwyższej klasy, najlepsze butikowe brzmienie i bezkompromisowe wykonanie.

W ostatnim czasie światu zaprezentowany został model HA-609A, który jest nowoczesnym wydaniem klasycznej konstrukcji dzielonego transformatorowo mostka diod tworzącego kompresor, limiter. W jego wnętrzu znalazł się w pełni dyskretny układ zbudowany w klasie A z trzema transformatorami Carnhill/ST Ives na kanał. Dzięki innowacyjnej technologii parowania diód, HA-609A posiada najlepiej zgrane ze sobą kanały jakie dotychczas były dostępne w ofercie urządzeń Heritage Audio. Kontrolki obrotowe posiadają wyraźne stopnie ustawienia, co pozwala łatwo przywrócić zapisane ustawienia w dowolnym momencie, jak i zachować perfekcyjny obraz stereo.

 

[img:2]

 

Tryb szybkiego ataku wraz z sekcją limitera maksymalnie zwiększa uniwersalność urządzenia. Dzięki temu sprawdzi się ono idealnie zarówno na pojedynczych ścieżkach oraz szynach.

HA-609 dostępny będzie w cenie $1.799 (około 6.900 zł).

 

[img:1]

 
Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

Heritage Audio Heritage Audio www.heritageaudio.net

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Heritage Audio rozwiń listę sklepów

Studio

Nowy kalkulator od IsoAcoustics już w sieci
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz