Super Black - nowość od Mad Professor

Super Black - nowość od Mad Professor

8 stycznia 2020, 10:00
Producent: Mad Professor
Dystrybucja: Music Media

Fender Blackface to prawdopodobnie najczęściej nagrywany wzmacniacz w historii muzyki. Czemu o nim wspominamy? Bo Mad Professor Super Black ma za zadanie odwzorować brzmienie tej legendarnej konstrukcji i dostarczyć je nam w każdych warunkach i poziomie decybeli.

 

 

Mad Professor Super Black to nic innego jak Fender Blackface "w kostce". Głównym założeniem inżynierów "szalonego profesora" było odtworzenie toru sygnałowego legendarnej konstrukcji i zamknięcie wszystkiego w obudowie standardowej kostki. Idealnym środowiskiem dla Super Black jest wpięcie kostki w wejście RETURN pętli efektów wzmacniacza. Pozwala to na ominięcie sekcji preampu i pełne wykorzystanie potencjału tonalnego wyżej mienionego efektu. Od delikatnego crunchu po lejący się overdrive - Super Black dostarczy wszystkie brzmienia, utożsamiane z Fenderem Blackface, niezależnie od poziomu głośności.

 

[img:2]

 

więcej: www.mpamp.com
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej
Gibson: Sygnatury Slasha od sierpnia w sprzedaży
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz