Nowe akcesoria od Guitto - GGC-05 oraz GGS-05

Nowe akcesoria od Guitto - GGC-05 oraz GGS-05

7 stycznia 2020, 10:00
Producent: Guitto
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Guitto nie zwalania tempa - producent akcesoriów gitarowych przedstawia uchwyt ścienny GGS-05 oraz kapodaster gitarowy GGC-05. 

 

 

Przełom 2019 oraz 2020 roku jest niezwykle pracowity dla firmy Guitto, produkującej akcesoria do instrumentów. W ofercie marki, będącej częścią cenionej firmy Joyo, pojawiły się uchwyty ścienne GGS-05 oraz kapodastry GGC-05.

 

[img:1]

 

Kapodaster GGC-05 skonstruowany został z myślą o gitarze akustycznej, elektrycznej oraz ukulele. Zbudowany ze stopu cynku, jest niezwykle trwały oraz doskonale przylega do podstrunnicy. To, co wyróżnia model GGC-05 na tle konkurencji to również charakterystyczny design, przypominający ręce kościotrupa. 

 

[img:2]

 

Uchwyt ścienny GGS-05 to z kolei niezwykle prosta i skuteczna konstrukcja, wykorzystująca grawitację do ustabilizowania instrumentu. 

 

 

Pozostałe akcesoria Kapodastry Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Guitto rozwiń listę sklepów

Mały, ale wariat - Seymour Duncan poszerza serię PowerStage
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz