d&b audiotechnik aktualizuje R1 Remote Control oraz ArrayProcessing

d&b audiotechnik aktualizuje R1 Remote Control oraz ArrayProcessing

10 stycznia 2020, 09:00
Producent: D&B Audiotechnik

d&b audiotechnik, jak każdy profesjonalny producent systemów nagłośnieniowych posiada w ofercie dedykowany zestaw oprogramowania, który idealnie paruje się z ich produktami. Nowa aktualizacja wprowadza kilka funkcji, które znacząco usprawnią strojenie i stabilną pracę zestawów d&b. 

Jedną z nich jest ulepszenie działania funkcji CPL w systemach liniowych SL-Series, która służy do dokładnego dopasowania pasma częstotliwości do danego pomieszczenia oraz preferencji użytkownika. Od teraz dostępna jest możliwość kształtowania niskich oraz średnio-niskich części pasma osobno, z indywidualnym zestawem kontrolek.

 

[img:1]

 

Z kolei funkcja THC (Temperature Humidity Control) na bieżąco monitoruje i dopasowuje parametry pracy systemu do występujących warunków atmosferycznych - temperatury i wilgotności. System ten dostępny jest poprzez program d&b R1 Remote Control i może pracować z każdym z zestawów d&b, lub ich grupą. Wystarczy, że są one ustawione w trybie ArrayProcessing.

Aktualizacje dostępne są do pobrania bezpośrednio ze strony producenta.

 

Gdzie kupić?

D&B Audiotechnik D&B Audiotechnik www.dbaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
Pierwszy samodzielny przedwzmacniacz mikrofonowy od Neumann
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz