Łukasz Sobolak ponownie w łódzkim Drum Roomie już 18 marca

Łukasz Sobolak ponownie w łódzkim Drum Roomie już 18 marca

11 marca 2020, 08:00

Drum Room jest w ostatnim czasie najbardziej aktywną szkołą w kwestii organizacji warsztatów perkusyjnych. Po poprzednich, które odbyły się w grudniu, Łukasz Sobolak ponownie odwiedzi Najmniejszą Szkołę Perkusyjną w Łodzi. Tym razem głównym tematem spotkania będą przejścia perkusyjne - tzw. Fille

Ciekawe przejścia są podstawą gry na perkusji oraz pracy w zespole muzycznym. W jaki sposób grać Fille oraz jak wykorzystać w tym ciekawym procesie rudymenty? Temat ten przybliży znakomity perkusista - Łukasz Sobolak (Mikromusic, Anita Lipnicka), który po raz drugi w łódzkim Drum Roomie zaprezentuje swoje umiejętności.

 

 

Perkusista zespołu Mikromusic dał się poznać jako znakomity edukator podczas pierwszego warsztatu, który odbył się 4 grudnia 2019. Wszyscy pamiętający atmosferę tego spotkania, nie powinni mieć najmniejszych wątpliwości, że warto jest czerpać wiedzę od jednego z najlepszych perkusistów w Polsce. Oprócz kreatywnego wykorzystywania rudymentów w budowaniu Fillów, w drugiej części warsztatu nie zabraknie rozmowy o tym, jak wiernie oddać w graniu daną stylistykę muzyczną. 

Bilety na warsztat są dostępne w cenie 79,95 PLN. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto pośpieszyć się ze zdobyciem swojego biletu.

 

[img:2]

 
Akustyczne

Perkusja

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian
Więcej wiadomości