Nowe mocowanie od firmy Gretsch oraz opcja Heritage Build

Nowe mocowanie od firmy Gretsch oraz opcja Heritage Build

15 stycznia 2020, 10:00
Producent: Gretsch Drums

Styl vintage jest jednym z bardziej popularnych w ostatnich latach. Producenci wielu marek oferują wiele nowości, które swoimi rozwiązaniami technologicznymi oraz wykończeniem wpisują się w ramy tej mody. Nowe mocowanie od firmy Gretsch oraz opcja Heritage Build są tego najlepszym przykładem.

[img:1]
 

Nowo opracowany uchwyt Gretsch łączy klasyczny wygląd z nowoczesnymi funkcjami, które mogą być uzupełnieniem każdego zestawu perkusyjnego w stylu vintage. Tradycyjnie wyglądający holder zmniejsza potrzebę na zastosowanie statywu pod tom, a takie rozwiązanie poprawia rezonans oraz sustain. Nowe mocowanie może zostać zamówione jako część zestawu lub jako element, który można dopasować do każdego bębna basowego.

 

[img:2]

 

W pełni regulowany system Bass Drum Rail Mount pozwala na bezpieczne i precyzyjne ustawienie toma. Ramię uchwytu w kształcie litery L o średnicy 12.7 mm pozwala na dokładne ustawienie bębna, a obecne memory locki pomagają w zachowaniu naszego ulubionego ustawienia. Klasyczny design holdera dopełniają śruby i nakrętki motylkowe.

Firma Gretsch wprowadza także nową opcję do bębnów USA Custom i Broadkaster - Heritage Build. To rozwiązanie nawiązuje do pierwszych produktów firmy Gretsch, gdzie stosowano pojedynczą dwustronną lugę z długimi śrubami naciągowymi. Heritage Build skierowany jest do bębnów z każdym typem wykończenia.

 

[img:3]

 

Gretsch to kultowa amerykańska marka bębnów założona w Brooklynie w Nowym Jorku w 1883 roku. W roku 2015 amerykańscy projektanci bębnów z Oxnard w Kalifornii - Drum Workshop (DW Drums) nabyli prawa do opracowywania, produkcji, sprzedaży i dystrybucji bębnów Gretsch. Znani artyści grający na produktach marki Gretsch to między innymi Phil Collins, Charlie Watts, Vinnie Colaiuta, Cindy Blackman i Taylor Hawkins.

 

Hardware Uchwyty

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości